Käsi Cranked Võimsusega Generaator Teadus-Haridus-Mänguasi Lamp Teadus Komplektid

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Omadused:

OOTDTY

Võim oma teaduse eksperimendid see uuendatud käsi cranked generaator!Ei patareid vaja, lihtsalt vända käepide elektrit.

Uurida teaduse maailma teaduse ja toita teismelistele " mõistus Teadus Katse Komplektid.Ergutada loovust, mis edendab analüütiline mõtlemine, ja inspireerib armastust õppimise.

Ideaalne õpilastele, õpetajatele ja väljas entusiastid, kes on huvitatud teaduslikest katsetest ja keskkonnateadlikkus.

Sobib laboratooriumides, koolides, matkadel, ja väljas tegevust, mis nõuavad usaldusväärne elektri-tugi.Stay valmis ja jõul üles kõikjal, kuhu lähed!

Vallandada imet teadust ja olema valmis mis tahes voolukatkestuse või maha olukord selle omanik cranked generaator.

Tehnilised andmed:

Värv: Puit Värv

Materjal: Puit

Suurus: Umbes.16x12.5x8.5cm/6.29x4.92x3.34in

Kaal: Umbes. 220g

Pakett Sisaldab:

1 Töö Puidust Käsitsi Mootori Mudel

1.Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh

• Brändi Nimi ZHUTING