Praktika Koolitus Pesapalli Standard Suurus Nahk Kaetud Tähistamata Baseballs Liigas Mängida Pitching Pihta Löömist

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

MC889 Tava Nahast Pesapalli Standard Suurus Nahk Kaetud Tähistamata Baseballs jaoks Pitching Autogramme Koolitus MC889

Omadused:

Kvaliteetne Materjal: Meie baseballs on valmistatud esmaklassilist PU nahk, tagades pikaajalise soorituse ajal praktikas ja koolitus.

Mitmekülgne Kasutamine: Need baseballs sobivad eri eesmärkidel, sealhulgas liigas mängida, pitching, tabab ja löömist.Neid saab kasutada nii noorte liigad ja professionaalsed mängijad, muutes need mitmekülgne valik kõigi oskuste taset.

Pehme Sisu: Meie baseballs funktsioon pehme tuum, mis pakub suurepärane tasakaal ohutuse ja funktsioonivõime.See tuum tagab mugava ajal tunned pitching ja lööb, muutes neid ideaalne nii praktika ja mängu olukordi.

Autogrammi-Sõbralik Disain: tähistamata pind meie baseballs muudab need ideaalne koguda autogramme.Kas sa oled fänn, kes soovivad saada oma lemmik mängija või kes soovivad mälestada edukas hooaeg, need baseballs on suurepärane valik.

Suurepärane Kingitus: Need baseballs ei ole mitte ainult suurepärane koolitus ja liigas mängida, vaid olla ka suurepärane kingitus pesapalli entusiastid, es, või keegi, kes armastab mängu.

Teade:

Tegelik värvitoon võib olla veidi erinev pilt, mis on tingitud erinevatest ekraan ja valguse mõju.

Palun lubage 1-3cm kõrvalekalde tõttu käsitsi mõõtmine.

Tehnilised andmed:

Materjal: PU