Sujuva Kirjutamise Paksenenud Paber Fuzzy Loomade Koer Kassi Kuju Sülearvuti Päevik Koolitarbed

SKU#: t199313 Laos
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Tehnilised andmed:

Sülearvuti funktsioone, traat siduvad design, mis võimaldab teil lihtsalt ja sujuvalt omakorda järgmisele lehele mugav kirjutamine ja paindlikult lisada või eemaldada sees lehti vastavalt teie poolt kirjutatut vajadustele.

See on sülearvuti, mis on plush looma kujuga kate, mida on mugav puudutada on armas ja praktiline kingitus valik, tüdrukud, lapsed, õpilased, üliõpilased, õpetajad, sõbrad ja nii edasi, et aidata neil salvestada elu.

Valmistatud kõrge-kvaliteet plush material, see on väga pehme ja mugav touch.

Pikkus see toode on 15cm ja laius on 15cm.

See annab koht rekord elu.Kirjutada oma igapäevast elu, lemmik asjad, isiklikud soovid ja unistused on see super praktiline c.

Kirje Nimetus: Plush Sülearvuti

Omadused: Armas Loomade Kuju, Lahtised Lehed, Paksenenud Raamat

Suurus Andmed:

L: 15 cm/5.91", W: 15cm/5.91" (Ligik.)

Märkused:

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Pakett Sisaldab:

1 x Palus Sülearvuti