8pcs Jõulud Memo Pad Cartoon Märkmete Notepad Sõnum Kleebised Kooli Asukoht Kirjatarvete Tarvikud

SKU#: t200936 Laos
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Kirjeldus

Need Memo Märgib, on delikaatne välimus ja saab kleepida korduvalt.Nad on armas ja praktiline, väikesed ja saad kirjutada teavet igal ajal ja igal pool.Kirjutab sujuvalt ilma smudging tint.Ja sellest saab teie hea abimees ja võib säilitada kirjaliku sisu pikka aega.

Omadused

-Värv:Assortii Värv

-Materjal:Paber

-Suurus (kandiline):9.00X6.00X1.00cm/3.54X2.36X0.39in

-Suurus (square): 8.00X8.00X1.00cm / 3.14X3.14X0.39in

-Ideaalne kirje number või kiiresti tähele, mida kasutatakse, et salvestada kõik oma nimekirju ja meeldetuletusi.

-Loov, õrn outlook disain võimaldab neid ka häid kingitusi sõpradele ja õpilastele.

-Need märkused sobib enamiku inimeste jaoks: office personal, õpilased, õpetajad, jne., mis on mitmesuguseid rakendusi.

-Saab kasutada büroo -, kodu -, kooli -, ja saab ka postitatud seina, blackboards, arvutid, laud pinnad, külmik, jne., kõikjal, kuhu vaja.

Neid võib omavoliliselt kleebitud, mis muudab need märkus padjad mugav ja praktiline kasutada.

8 x Märkus Padjad

• Feature4 leibkonna memo kleebis