Planeerija Notepad Inglise Sülearvuti Planeerija Igakuine Planeerija Teha Nimekirja Sülearvuti Inglise Sülearvuti Planeerija Notepad

• Sülearvutite & Kirjaplokid
SKU#: t190695 Laos
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Kirjeldus

Iga päev planeerija on tehtud head materjalid, sile kirjalikult.Sobib saate salvestada oma ajakava, oma nädal-plaanide, - kuu plaani, kõik aasta tegevuskava ja kirjutada soovide nimekirja jne.Lihtne outlook muudab atraktiivsemaks, et inimesi.Parim päev Planeerija Notepad tudengid, reisijate -, kontori-töötajad ja õpetajad.Selle lihtne ja moodne välimus muudab ta lemmik inimeste seas.

Omadused

-Värv:Roosa

-Materjal:PU, Paber

-Suurus:17.50X9.50X1.00cm/6.88X3.73X0.39in

- Võite kasutada seda tähele ja DIY oma plaani, salvestada oma teekonda ja kogemusi, või kirjutan päevikusse igapäevaelus.

- Planeerija Notepad saab kasutada kontoris, koolis ja kodus kasutamiseks, tegemine, teha nimekirju ja nii edasi.

- Kavandatud kerge suuruse lihtne teha, see on mugav kodu, kontori, kooli ja reisimine.

- Kõrge vastupidavus ja ei ole lihtne moonutada.Peen töö ja hea tekstuur tagab, praktilisus.

- Aitab teil hoida märkused jaoks olulisi projekte, ülesandeid ja eesmärke ühes kohas.

1 x Planeerija Notepad

• feature9 Teataja Planeerija