40 Tk Korea Kirjatarvete Vaste Pastapliiats Dekoratiivsed Pliiatsid Sobib Väike Üliõpilane Õpilased

• Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Kirjeldus

Cartoon mängu disain, Pastapliiats on ideaalne kontoritöötaja, äri kingitus.Kaunis ja praktiline eesmärk pastapliiats, Kere on kerge, saab mugavalt korraldada käes kirjutamise ja pall pliiats on tugev ja vastupidav ja pika elu.Meie pastapliiats võib lisada veidi inspireeriv ja naer, et teie nüri ameti töö -, õppimis-ja elu.

Omadused

-Värv:Kollane

-Materjal:Plastik

Suurus:8.50X1.20X1.20cm/3.34X0.47X0.47in

- Ergonoomiline disain muudab selle sobib igapäevaseks kirjutamiseks kasutada kontoris, kodus.

- Meie Pastapliiats on vastupidav ja kaasaskantav, mugav kasutada ja kerge kaasas kanda.

- Omab unikaalne ja loominguline disain, tee oma kirjalikult huvitav ja nauditav.

- Valmistatud plastist, see pliiats ei veojõu, sile kirjutada ja kirjutada selgelt, mugav käsi tunne.

- Mängu modelleerimine välimus, disain, pliiats sobib täiskasvanutele ja õpilastele kasutamiseks.

40 x Pastapliiatsid

• feature9 plastikust cartoon pliiatsid