4 Pack Matemaatika Rull Tempel Lapsed Koolist Koju Tavade Õpetamise Asjade Jooksul 100 Matemaatika Õppe Vahendid

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Matemaatiline treeningu jooksev tihend: kergelt veerema, kiire ja tõhusa trükkimine matemaatilisi probleeme. 2 Sinine 2 Roosa kuuluvad liitmine, lahutamine, korrutamine ja jagamine.Anda oma lapsele huvitav ja sisukas kingitus.

Pere õpe: võib seada 10 erinevat permutatsiooni, et rahuldada kõik numbrid 1-100 algoritm.See sobib üliõpilastele praktika, lapsevanemate juhendamine ja õpetajate õpetamine.Selleks, et vältida kordamist, permutatsioon iga 10 matemaatika probleeme, on vaja muuta.

Puhas ja korralik: värv ei pleegi pärast kuivatamist, puhas ja korralik, ja trükkimine on selge.

Huvitav matemaatika tarvikud: väike ja kerge.Cartoon värv on ideaalne valik lastele.See on nii huvitav kui mänguasi, muuta õppimine lõbus ja põnev, ja suurendada laste huvi õppimise vastu!

Korduvkasutatavad: Homeschool kasutab 4 pudelit tint tava jooksva templid.Seda saab uuesti kasutada pärast lisades tint.

Materjal: Plastik

värv: Nagu näha

Pakendi Sisu:

4 x Rull Tempel

4 x tint

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.