1/5tk Metallist penaali Kerge Jäätunud penaali Pliiats karbis Lapsed, Õpilased, Laste koolitarbed Kirjatarvete Kastid

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Kirjeldus

Juhul Valgeplekk Jäätunud Ühe kihina Juhul Kandiline Metallist Pastapliiats Kasti Üliõpilastele

Omadused

Suur koolitarbed kingitus kirjatarvete lapsed ja õpilased. |Lihtne disain, kandiline, ühe kihina, ideaalne õpilased kasutavad koolis. | Penaali Raua-Valgeplekk Jäätunud Ühe kihina penaali Kandiline Metallist Pastapliiats Kasti Üliõpilastele|Soe nipp: Kallis ostja, tänu valgustus mõju, monitorid heledus, manual mõõtmise ja jne., seal võiks olla mõned väikesed erinevused värvi ja suuruse vahel, foto-ja tegeliku punkt.Siiralt loodan, et saate aru!Aitäh!|Valmistatud premium-metall materjali, vastupidav pikaajalise kasutamise.

- Materjal: Metall.

- Värv: Hõbedane.