Y1UB 6 Pack Acrylic Paint Brush Set Nailon juukseharjad Lastele Maalikunstnik Kohal

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Omadused:

OOTDTY

Kunstniku pintslid: 6 tk professionaalsed pintslid komplekt on erineva suuruse ja kujuga, et saavutada maksimaalne Nad suudavad katta kõik teie vajadustele!

Fantastiline komplekt pintslite: multi-nõuks harjad on ideaalne Akvarell, Õli, Guašš, emaili -, Akrüül-Maali, Keha, näomaalingud, Kääbus, Mudel, Puit, Klaas, Tass, Keraamiliste, Trahvi töö -, Kunsti-klassi -, Käsitöö-Kunsti-Maali, DIY Kunst, Käsitöö, jne.

Pehme ja Vastupidav: Euroopa nailonist harja juuksed on pehmed ja painduvad, millel on tugev adsorptsioon ja värvimine on täis ja isegi; iga akrüülist pintslite sisaldab pehmed harjased, mis võitis'for t heita.Isegi pärast mitmekordset pesu ja kasutab, nad on jätkuvalt pidasid väga hästi.

Lihtne puhastada: See on väga mugav Pesta hästi vee ja seebiga.Säilitada pärast kuivatamist.pintslid hoidke seda all, kuni väga hästi.Kena valik algajatele ja professionaalidele.Hoida neid puhas ja need kestavad pikka aega.

Suurepärane kingitus: Suur maali kingitus pere, sõbrad, lapsed, tüdrukud, naised, üliõpilane, klassivend, õpetaja.Kasutades kooli -, reisi-või kasutada kodus ja kontoris.Fantastiline kõrge kvaliteedi kingitusi loomingulist, kunstilist ja õdede-vendadega jagama!

Tehnilised andmed:

Materjal: Puit, Masti

Suurus: Umbes. 86x270mm/3.39x10.63 cm

Tüüp: Ümar Pea, Pikad Juht, Kaldus Juht, Korter Juhataja

Pakett Sisaldab:

6 Tükki Nailonist Harjad

1.Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

3. Palun vaadake pilti üksikasjalikud suuruse.

• Vanus 3 AASTAT VANA
  • Mudeli Number 193A5AC308398