5 Tk Kaardi Stock Kraft Sülearvutid Käsi Maali Kaardid Uuring Kirjalikult Flash Õpilased Flashcards Tühi Paber Kaasaskantav Notepads

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Kirjeldus

See Tühi Flashcards Notepad on valmistatud lisatasu paber materjale.Võite kasutada seda tähele ja DIY oma plaani, salvestada oma teekonda ja kogemusi, või kirjutage sõna.Värvikas kujundus ja sideaine rõngad, saate DIY eriline märkus pad ise.

Omadused

-Värv:Roosa, Helekollane, Heleroheline, Helesinine, Valge

-Materjal:Jõupaber, Tühi Paber

-Suurus:9.00X5.50X2.00cm/3.54X2.16X0.79in

-Kohandatav suurus mugav kaasas kanda sa reisid, puhkused, või igapäevaelus.Toode on õrn välimus.

-Parim päev memo kaardid õpilastele, reisija, kontoritöötajad ja õpetajad jne.

-Kavandatud kerge suuruse lihtne teha, see on mugav kodu, kontori, kooli ja reisimine.

-Täiuslik salvestada sõnavara või kiiresti tähele, kasutada kõiki oma nimekirju ja meeldetuletusi.Toode on väike ja kaasaskantav.

-Tühi Flashcards Notepad ka olla hea kingitus valik sinu sõbrad, nad nagu see.High-klassi materjal, toode on püsiv.

5 x Tühi Flashcards Notepads

• Feature2 värvilised flashcards