Muutmise päikeseenergia auto teadusliku uurimise teadusliku eksperimendi seadmed õppevahendite

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

See toode on kasutatud, et kajastada taotluse päikeseenergia õppetöös.

See toode on sinine auto kuju, millel on neli kollased rattad, tagumine ratas on seotud mootori võlli kaudu kummipaelad; auto on kaks 5# aku slots viimise eest, akud; peal on 130*100mm päikesepaneel.

Auto on varustatud nelja käik lülitub, iga käik on drive aku, päikese aku laadimine, päikese autoga maha.Selektiivne kasutamine: aku drive auto jalgsi, auto laetav aku laadimise ja päikese-drive auto jalgsi või sulgeda.

Auto võib olla päikese all või 60W hõõglamp läbi päikesepaneel elektrit sõita mootor, mootor ajab taga ratta pöörlemise juhtimiseks või laadige akut.

Kasutades auto teha katseid on elav ja huvitav, võib oluliselt mobiliseerida huvi algkooli õpilased selles suunas, päikeseenergia rakendamine ja mõistmist.

Sõiduki suurus on 210*142*180mm.

• Mudeli Number CZ2779
  • Brändi Nimi Oyimrhjdg