8MP Poe Turvalisuse Kaamera Süsteemi Värv Öise Nägemise Vedio Järelevalve 4K 8CH NVRTwo Viis Kaamerad Audio Kit Ourdoor VIDEOVALVE Komplekt XMeye

• Turvalisus Ja Kaitse
  • Kategooria : Turvalisus Ja Kaitse

Peamised Omadused

1.Meie NVR ja Kaamerad Kõik On Reaalne H. 265 4K 8MP,Et NVR Saab Toetada 8MP&4K max ,Te võite ühendada 720p,1080p,3mp,4mp ,5mp,8mp&4k kaamerad meie POE NVR;

2.Meie NVR Toetada näotuvastus,Näo Smart Taasesitus,Annab ultra high definition video valve-pilte, ning pakub maksimaalset täpsust ja selgust olemas;

3.Meie NVR ja Kaamerad Toetavad Arenenud H. 265 Video Compression,Power Over Ethernet,Plug and play ,Easy Setup;

4,Kõik Kaamerad on sisseehitatud Mikrofon ja Kõlar,Toetada Kahte moodi Heli Salvestus;

5.Kõik Kaamerad Toetavad Ultra HD Full Värv Päev Night Vision;

6.Toetust Liikumistuvastus, E-Posti Teateid, Video Taasesituse,Multi-Keeles;

7.Toetus Android,Iphone,Ipad,PC,VMS,P2P vaadata;

8.Remote Access Kõikjal,Igal Ajal;

9.Sobib igasuguste kohaldamise kohti;

Komplekti kuulub

1 X 8CH 4K POE NVR Võrgu videosalvesti;

2/4/6/8 X HD POE IP-8.0 MP siseruumides väljas värv Päev Öise nägemise kaamerad;

1 X Toide NVR;

1 X USB Hiir NVR;

1 X Kaugjuhtimispult NVR;

Kõvaketas Vabatahtlik !!

Reaalajas kahesuunaline Audio Rekord

Pakume teie reaalajas kahesuunaline audio,Kaameral on Sisseehitatud Mikrofon ja Kõlar, Salvestada kõik hea elu!!!

Super 4K Ultra HD Resolutsioon

High-Definition liides väljund,Suport online taasesitus,Mobile remote,Multi-akna ekraan, mille Resolutsioon 8MP.Nurk on veel suurem,ja pilt on selgem.

Liikumistuvastuse ja E-posti Märguanne

Saate häälestada ala, mida soovite kontrollida, Kui see on käivitatud, saadab sõnumi oma e-posti, saate esimest poolt teabe, ükskõik millal ja kus sa oled.

Täielik Värvi Öise Nägemise

Ära Muretse, päeval või öösel Sisseehitatud smart valge LED valgus, salvestada täis värvi kogu päeva

Miks otsustab H. 265?

H. 265 Rohkem Selge, HD resolutsioon pakkuda teile parim pildi kvaliteet on madalam bitisagedus.Säästa rohkem ruumi, võib vähendada 40%-50% faili suurus, salvestamiseks HDD ruumi ja vähendada oma ostu maksumus.

Power Over Ethernet

NO extra power kaablid või adapterid on vaja ja lihtsalt ühendades IP kaamera NVR ühe kaabli abil,saate hõlpsasti paigalduse ilma teadmisi arvuti või võrgu ja alustada nautida super lihtne järelevalve seas oma smart-telefoni,tahvelarvuti või PC.

Säästa Raha ja Mugav POE NVR=NVR+POE Switch, Plug And Play ja lihtne setup!

Edastamise Kaugus

POE Süsteem, max toetus 150M-200M POE kaablid edastamise kaugus, mis suurendab oluliselt kodu paigaldus mugavuse.

Leidke intsident Video Smart Taasesitus

Võite vabalt taasesituse mingeid konkreetseid hetkel ajakava oma salvestisi ja nautida seda ilusat intuitiivne kasutajaliides.

Lihtne Mobiilne Vaadata Millega

Lihtne seadistamine,lihtsalt 4 sammu jaoks mobiiltelefoni vaatamine,Vaadata live video süsteemi kõikjal ja igal ajal abil te smarphone,laua-või PC-arvuti, kus arenenud P2P tehnoloogia,teil on võimalik kaugjuurdepääsu oma süsteemi minutit või vähem,ei portforwarding vaja-remote access ei ole kunagi olnud nii lihtne!!

Remote Access Alati Ja Kõikjal

Põhineb P2P (Peer To Peer) Tehnoloogia Tugi Plug-And-Play Installi.Juurdepääsu IP Kaamera Läbi veebipõhise Kasutajaliidese Kaudu Internet Explorer,Kaasas Ka Tasuta Nutitelefoni App (Android & Iphone Jaoks Eemalt Vaadata Kõikjal.Toeta IOS Ja Android Seadme Juurdepääsu.Skaneeri QR-Koodi, Et sisse Logida.Lae Alla Tasuta App Apple App Store / Google Play.

Toote Spetsifikatsioonid

H. 265 8CH 4K&8MP POE NVR tehnilised andmed:

Süsteem

Peamine protsessor: Varjatud protsessor

Operatsioonisüsteem: Embedded Linux

Video compression:H. 265

Süsteemi ressurss:Multi-channel reaalajas salvestamine sünkroonselt, multi-channel reaalajas taasesitus, multi-channel multi-user-võrgu toimimist, USB tagasi üles

Liides

Operatsiooni liides:16bit tegelik värv GUI liidese tugi

Eelvaade : 1/4/8/9

Video standard :PAL; NTSC

Pildi kodeerimiseks:H. 265