reloj hombre BENYAR Äri Meeste Automaatne Quartz Watch 44MM Brändi Multifunktsionaalne Roostevabast 30M Veekindel Kronomeeter

• Kellad
  • Kategooria : Kellad

BENYAR Uus Meeste Vaata Business Täis Terasest Kvarts Top Brändi Luksus Vabaaja Veekindel Sport Meeste Käekell Relogio Masculino

Main Feature: - 100% Uus silt ja kõrge kvaliteet; - 3ATM/30M veekindel(mitte, dušš,ujumine ja sukeldumine); - Päev Ekraanil ja Minut / Sekund Chrono Funktsioon ( Töötab Kolme Alam-dial); - Kvaliteedi Tsingi Sulam Korral; - Kvaliteediga Silikoonist rihm; Spetsifikatsioon (ligikaudne): - Juhul Läbimõõt: 44mm - Juhul Paksus: 14mm - Band Laius: 22mm - Kokku-Pikkus: 22cm Pakett Sisaldas: - 1 * Originaal Vaata,1*Kasutaja manul,1*Fine Pakend,1*Fine Käevõrud

Maksmine 1)Me aktsepteerime Deponeerimine, Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro deebetkaart, WebMoney, panga ülekanne, krediitkaardi ja kõik saab maksta Tapamuusikakool.ee. 2)Tingdeposiidileping on parim turvaline maksmine teie jaoks. 3)Seda on makse aidata keskus: http://help.Tapamuusikakool.ee/categories_Payment.html.Shipment 1)Tilk Laevandus Me toetame tilk laevandus, saame saata teie, et oma kliendi, palun jätke oma licent on-aadress, kui teie tellimuse. 2)Tarneaeg Tapamuusikakool.ee Standard Shipping: 15-60 päeva Lahkelt teade: Kuna customes ja ilm, võib-olla mõnikord on see viivitus mõnda aega, kuid me laiendada tarneaeg teie eest, nii et palun oodake veidi rohkem aega kannatlikult.Garantii ja Garantii 1)12 kuud, garantii, osta kindlustundega. 2)Kõik tooted on täiesti uued ja läbinud kvaliteedikontrolli. 3)Kui sa ei ole rahul, kui sa seda vastu võtta ja tahan tagasi, palun see tagastada 3 päeva jooksul vahetada või raha tagasi.Palun võtke meiega ühendust, enne kui te selle tagasi. (aga element peab olema selle algne seisukorras, nagu me saata) Tagasiside, Me püüame oma parima, et pakkuda teile head teenindust.

Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega, me vastame teile 24 tunni jooksul.

Muidu me oleks tänulik, kui sa oleks meiega enne lahkumist 1-star ja 3-star tagasisidet, võtame rõõm pakkuda rahuldavat lahendust.

Siiralt soovin, et sul on hea shopping aega ja loodan, et meie toode võib tuua teile rohkem õnnelik aeg.aitäh.

• Toote Tüüp Käekellad Kvartsist
  • mudel MIDA 5140M BY5140M BENYAR
  • Kastid & Juhtudel Materjal Raamat
  • Bänd Pikkus 22cm