448C Golf Kiik koolitusabi Vöö Golf Asendi Korrigeerimise Tava Rihm Kiik Treener Golf Koolitus Kiik Parandus

• Sport Ja Meelelahutus
  • Kategooria : Sport Ja Meelelahutus

Omadused:

OOTDTY

Kasutades koolitus vöö kiik ja pööra koolitust, võib see parandab lihaste explosiveness ja stabiilsus ning parandada oma golf oskusi.

Koolituse vööd aitab parandada keha saldod võime, mis võimaldab teil kiik rohkem stabiilselt ja täpsuse parandamiseks oma kaadrid.

Koolituse turvavöö pinge trossi pakub mõõdukas vastupanu ja võimaldab saavutada paremaid treeningu tulemuste ajal hoos ja pööra koolitus.

Valmistatud vastupidavad ja mugavad materjalid, tagades mugavuse ja ohutuse ajal pikaajalisel kasutamisel.

Sobib neile, kes soovivad parandada oma golf oskusi, olenemata sellest, kas nad on algajad või kogenud golfimängijad.

Tehnilised andmed:

Materjal: Must Lateks Toru+D Lukk+Vöö

Värv: RedColor/Kollane

Pinge Trossi Pikkus: 52cm/20.47 tolli

Ühendus Rihma Pikkus: 21.5 cm tolline 8.46

Lindi Koolitus Trossi Pikkus: 67cm/26.38 tolli

Pakett Sisaldab:

1x Pinge Köis

2x Ühendus Rihm

1x Lindi Koolitus Köis

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.