Liikumise Heli Kaamera Sise-Öise Nägemise Kaamera Kontor, Järelevalve

• Kategooria : Turvalisus Ja Kaitse

Heli Tuvastamine - Just teile käsitsi seadistada lüliti app ja vähendada toote sattumist vaikne tuba, kui heli ületab 50 detsibelli, masin on push teate, reaalajas kaitse ja pere dünaamiline turvalisus.

Liikumistuvastus - täiendatud liikumistuvastus, nüüd saate käsitsi seada anduri tundlikkust avaldaja.Kui avastatakse liikumine, saad kohe push teate koos pildi ja saab sisse logida app näha, mis toimub reaalajas.

Öise Nägemise Kaamera - seade pildistamiseks täielikus pimeduses.Kõige kahtlane tegevus juhtuda öösel ja see mini kaamera saab olema sisustatud sellele vastavalt.

Kaamera ära - täiuslik, wifi, kaamera, et kaitsta oma kodu ja tähtsad inimesed.Kiire tasuta alla laadida app, saate nautida kiire tagasiside oma kaamerast kõikjal.

Lihtne Kasutada - loodud minutit lülitada mini kaamera ühendada wifi ja lisada see taotlusele.Mõeldud teile loodud lihtsalt.No juhtmestik vaja, ei ole keeruline installi.

Värv: must

Materjal: plastik

Pakendi Sisu:

1 xWiFi Kaamera

1 xUSB Kaabel

1 xBase

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Brändi Nimi FGHGF
  • Ühenduvus Suletud Süsteem/CCTV Juhtmega
  • Toetatud Operatsioonisüsteemid Windows 98
  • High Definition 1080P(Full-HD)