Loominguline ja Lõbus Jalgpall Lõuna Soojustatud Kott jalgpallifännid Mehed Naised Jahedamaks

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Omadused:

OOTDTY

Soojas ja Stiilne meie Loominguline Disain See ring jalgpalli lõuna termosed kott pakub unikaalset ja lõbus jalgpalli muster, ideaalne jalgpalli fännid ja inimesed.

Hoia Oma Toit Freshes ja Temperatuuriga Meie lõunasöök termosed kott on valmistatud isolatsioonimaterjal, et tõhusalt säilitada temperatuuri oma toitu, tagades kauakestva soojusisolatsiooniga või jahtumise.

Suured Spetsialistid ja Üliõpilased, mis on Mõeldud ameti töötajate ja üliõpilaste, see lõunasöök termosed kott pakub amples suurusega, et mahutada peamised kursused, suupistete, puuviljade ja rohkem, vastates iga päev vaja tööle või õppima.

Mugav Asukoht ja Kooli Kasutada, Kas olete kontoris või koolis, meie kerge lõunasöök termosed kott on lihtne teha ja ideaalne enjoyings sooja sööki kõikjal.

Vastupidav ja Lihtne Puhastada Valmistatud vastupidavast materjalist, meie lõunasöök termosed kott on vastupidav surve ja mõju, tagades pikaajalise kasutamise.Tõrgeteta välisilme on ka lihtne puhastada lihtsalt niiske lapiga, säilitada puhtust ja hügieeni vaevata.

Tehnilised andmed:

Materjal: Riie Oxfords

Suurus:Umbes.26x26x13cm/10.24x10.24x5.11"

Pakett Sisaldab:

1Piece Termilise Box

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise,Palun veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Mudeli Number D7YE8FP803470
  • Funktsioon Öko-sõbralik, Varuta