Käsi Strengthener Käepide Digitaalsete Käsi Exercisers Tugevuse Jaoks Mugav Käepide Treener Vastupidav Käsi Exerciser Rist Koolitus

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Suurendada oma haarde tugevust oma käsi strengthener grip mõeldud LADINA-süsinikusisaldusega teras ja insener disain.Kergesti kohandada elastsus, et ehitada lihaseid ja jõudu.See teeb täiuslik kingitus, pere, kolleegide ja sõpradega, kes on fitness.

Toote Nimetus: Hand Grip Strengthener

Vedru läbimõõt: 6mm

Toote mõõdud: (ligik.)11*15cm/4.33*5.91 tolli

Toote materjal: nailon+metall+ABS

Tugevus:5kg-60kg

Laadi nõuanded:

1. Põhjustel, nagu monitori värvi temperatuuri, kaamera, ümbritseva valguse ja fotograafia oskusi, võib esineda kergeid värvi erinevusi pilte mõned tooted.Värv on teema, et tegelik toode!

2. Palun lubage kerge suuruse erinevused on tingitud erinevatest manual mõõtmise.

Pakk nimekiri:

Käe Grip Strengthener*1

Vaata rohkem toote detailid

1.Vastupidav Materjal: täiendatud survevedru ja LADINA-süsinikusisaldusega teras ehitamiseks meie käe grip strengthener tagab suurepärase elastsuse ja vastupidavuse.Kogemus optimaalse haarde tugevus pikaajaline kasutamine ilma halvenemist.

2.Professionaalne Tugevus Booster: Suurendada oma haaret meisterlikkust selle tõhus käepideme strengthener, et ehitab lihaseid ja jõudu ning tugevdab küünarvarre lihaseid.Reguleeritava elastsust, see võimaldab teil suurendada vastupidavust lihased küünarvarre, randme ja käe, mille tulemuseks on professionaalne haarde tugevust suurendada.

3.Mugav ja Ergonoomiline: Mõeldud mugavust ja inseneri pehme kummist anti-slip pinnad, mis takistab ärrituse ja libisemine, kasutades samal ajal käe grip strengthener.Nautida eeliseid mugav käepide treening ilma kahjustamata oma käed.

4.Optimaalne Reguleerimine: Saada erakordse koolituse tulemusi meie käe grip strengthener on lihtne nupp korrigeerimine elastsus alates 5 kuni 60 KG.Ideaalne kõikidele treening etappe ja parim tema õrn nupp korrigeerimine täpselt juhtida.

5.Praktiline Kingitus: Suur Isiklikuks Kasutamiseks või Ideaalne Kingitus Perekond, Kolleegid, Sõbrad.Selle käe grip strengthener on mitmekülgne ja kaasaskantav seade, mis aitab teil parandada oma haarde tugevust, vähendab stressi ja vältida vigastusi.

• Koolitus Sait Talje & Kõhu Harjutus
  • Osakonna Nimetus MEHED