Kaal Korraldaja Hammas Seista hantlid Kaal Tõste-Vaja Kokku panna Lihtne Kokku panna Stabiilne Tõstekang Hammas Seista

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Kerge】: Tõstekang Seista tehtud läbipaistev akrüül materjalist, Kangi Hammas Seista on kerge ja kaasaskantav, mis võimaldab teil võtta seda koos teiega kuhu minna.

【Vastupidav】: Akrüül Kaal Hammas Seista ehitatud tugev ja vastupidav konstruktsioon, Dumbbells Kaalu Säilitamise Seista mahutab kuni 1-15 lb dumbbells, pakkudes vastupidav ja stabiilne platvorm oma kaalu.

【Kompaktne】: kompaktne disain Tõstekang Hammas Seista hoiab oma ruumi, puhas, kompaktne ja võtab vähe ruumi, mistõttu on lihtne haarata ja liigutada kaalu.

【Lihtne Kokku panna ja Kasutada】: lihtne ja stiilne disain Dumbbells Kaal Hammas on lihtne kasutada ja paigaldada.

【Taotluse】: Kompaktne Kaal Omanik ideaalne koju või jõusaali väike tõstekang organisatsioon.

Materjal: Akrüül

Suurus Graafik:

kokku pandud: 8.26inchx3.15inchx3.15inch

Pakett Sisaldab:

1 Hantel Hammas(vaja kokku panna)

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• Tüüp Spray-Värvi
  • Brändi Nimi MagiDeal