Talje Tugivöö Hingav Higi Talje Koolitaja Ja Kõht Wrap Bänd Mugav Vöökoht Wrapid Kaasaskantav Kõtu Kontrolli Nimmepiirkonna Vöö

• Ujumine Mütsid
  • Kategooria : Ujumine Mütsid

Otsin usaldusväärne viis vältida vigastusi treeningu ajal?Meie higi talje treener on mõeldud rõõmsamaks, nii et saate keskenduda oma tõstmine rutiini, ilma et peaks muretsema.Reguleeritava tihedus ja rõhk, võimaldab see luua täielikult kohandatud sobima.Plus, see on tehtud viimane vastupidavast materjalist, mis ei tõmbuvad aja jooksul.

Toote nimetus: Vööümbermõõt tugivöö

Toote suurus: umbes

M:90*20CM/35.43*7.87 aastal

L:105*20CM/41.34*7.87 aastal

XL:115*20CM/45.27*7.87 aastal

Toote materjal: Materjal: kala lint/Lycra/ABS teras

Värv: Must

Pakkeleht:

1 x Talje tugivöö

1. Kuna erinevad väljapaneku ja valgusefekte, tegelik värv võib toode olla veidi erinev värv pildil.Aitäh!

2. Tänu käsitsi mõõtmine, mõõtmine, kõrvalekalle 1-3cm on lubatud.

Vaata rohkem toote detailid

1.Toetav Disain: turvaliselt treeningu ajal meie spordi tugivöö.Hotellis on 4 ABS terasest latid, et vältida nihestused ja vigastuste samas tõhusalt toetada oma talje.Lisaks terasest plaat toetus tagab stabiilsuse ja mugavuse oma alaseljale, võimaldades teil keskenduda sellele, domineerivad oma mängu.

2.Pehme ja Anti-slip: Kogemus töökindlamad meie talje tugivöö, mis pakub libise ja pehme disain.Kui vett hülgav kala lindi võimaldab maksimaalset mugavust ja hoiab ära naha ärritust, mistõttu on ideaalne kõik keha tüüpi.

3.Reguleeritav Maksuvabastust: Varustatud dual-kihiline rõhk vöö, see talje tugivöö pakub reguleeritav tiheduse ja rõhu jaoks kohandatud vabastamisega tagasi väsimus ja ebamugavustunne.Leevendada pikka istumist või tõste-ja kergust!

4.Kohaldamisala: Tõsta oma treening koos meie suure jõudlusega talje tugivöö.See lai rakendus käik annab optimaalse kaitse nimme selgroo ja kõhu lihased jooksul suure intensiivsusega treeningut, mille tulemusel paraneb liikumise tõhusus ja stabiilsus.

5.Lihtne hooldada: See talje tugivöö on valmistatud kerge ja vastupidav materjal, mida saab kergesti puhastada veega või niiske lapiga.See on ka mitte-deformeeritavad, nii et see ei kaota oma kuju või efektiivsuse aja jooksul.Saate teha ja poest seda mugavalt muretsemata mustuse ja kahjustuste eest.

• Kohaldatava Inimesi Täiskasvanud
  • Vanus Ülaltoodud 13