Dropship Cartoon Tabel Pliiatsi Omanik Kodus/Kontoris/Koolis Desk Management Omanik Box Lapsed

• Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Omadused:

OOTDTY

täiesti uus ja kvaliteetne

DEKORATIIVSED PASTAKAHOIDJA.Kõrgus (8.27" (21cm), saab kergesti mahutada värvilised pliiatsid, meik harjad, pintslid ja rohkem.Ideaalne lastele, õpilased, õpetajad, kunstnikud, kontori-töötajad jne.

KUNSTNIK See dekoratiivsed pliiatsi omanik töötab suurepäraselt, nagu laud pliiatsi omanik; maali kuju šabloon; maali pintsli cup; laua ornemant; jne.Ideaalne kontoris, art studio, kooli laud, magamistuba, kassasse counter, kontori laud, jne.Teha kõike hästi organiseeritud.

LOOMINGULINE SCALPTURE DISAIN.Atraktiivne kivi kuju disain, pilkupüüdev ja praktiline.Suurepärane kingitus kunstnik, disainer, õpetaja, õpilased, lapsed, poisid, tüdrukud, jne.

MITU KASUTAMISE MEETODID.Lihtsalt ladustamine erinevate kodu kontoritarbed, nagu pintslid, värvilised pliiatsid, tegija pliiatsid, meik harja, joonlauad, käärid, teritaja, lindid ja muud.

KENA JA PUHAS.Võtab kvaliteet vaik, kerge, veekindel ja määrdunud vastupidav.Valimine käesoleva multifunktsionaalne desktop ladustamise omanik korraldada magamistoas, kummut countertop, office, dorm laud, tee puhas ja korras.

Tehnilised andmed:

Materjal: Vaik

Värv: Nagu Pildil Näidatud

Suurus: Umbes. 21x12cm/8.27x4.72in

Kaal: Umbes. 130g

Pakett Sisaldab:

1 Arvuti Desktop Pliiatsi Hoidja

1.Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Brändi Nimi VARJUNDIGA