Pakiruumi Võtme Omanik Anti-kahjum võtmehoidja kaelapaela kinnitamine Multifunktsionaalne Sisse-Reel Outddor Käik Pääsme võtmehoidja Omanik kaelapaela kinnitamine

• Camping & Matkamine
  • Kategooria : Camping & Matkamine

See ülestõstetav võtmehoidja on ideaalne kool, töö või kalapüük.Oma usaldusväärsem disain, see on lihtne reguleerida pikkus ja tõhusalt ära hoida juhe keerates.Hüvasti sassis kalapüügi köied ja nautida mugavust käesoleva ülestõstetav võtmehoidja.

Tehnilised andmed:

Terasest traat: umbes 80cm/31.5 tolli

Shell materjal: ABS

Pakkeleht:

1tk* Ülestõstetav võtmehoidja

1. Tõttu värvi temperatuur ekraan, kaamera, ümbritseva valguse ja fotograafia oskusi, jne., seal võib väike värvi erinevus pildid mõned tooted, ja värv on teema, et tegelik toode!

2. Erinevad käsitsi mõõtmine, palun lubage väike suuruse vahe.

Vaata rohkem toote detailid

1.Multifunktsionaalne Kasutusalad: Kaitsta oma asjad poolt kergesti peatada neid käesoleva multifunktsionaalne ülestõstetav võtmehoidja, mida saab secure mobile phones, kalapüük, köied, trossid küljest ja muud esemed.

2.Vastupidav Disain: Koos usaldusväärse koostisega ABS kest, roostevabast terasest teleskoop -, köie -, riist-lukk, ja roostevabast terasest konks, meie ülestõstetav võtmehoidja tagab vastupidavuse ja ohutuse eest kogu oma võtmed.

3.Sasipundar-Tasuta Mugavus: Vaatamata sellele, reguleeritav pikkus, meie ülestõstetav võtmehoidja funktsioone sisseehitatud roostevabast terasest lõikurid, mis tagab lihtsa laiendamise ilma segamise või murda.

4.Üldiselt Sobib: mitte kaotatud võtmed seiklusi!Kindlustada oma võtmed selle ülestõstetav võtmehoidja featuring kaelapaela kinnitamine klambriga.See on ideaalne matkamiseks, kalastamine, telkimine, picnicking, backpacking, koolis ja kodus kasutamiseks.

5.Täiustatud Töökindlus: tugevdatud käigukasti lukk disain ja raskeveokite materjalid käesoleva ülestõstetav võtmehoidja tõhusalt vältida traat keerates ja annab pikaajalise vastupidavuse.

• Tüüp Muud