Vertikaalne Ronija Ühendab Vastupanu Koolitus koos LCD Ekraan Universaalne Kodus Stepper Keha Hoone Vastupidav Teostada Ronida

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Kodus Jõusaal Ronida Masin Vertikaalne Ronija Treening Masin, Mountain Climber Kogu Keha Treening Trenažöör Trepp Stepper

Umbes see punkt

Mitmekülgne ja lihtne-to-use ronija, mis töötab kõik fitness taset.

Kogu keha treening, ühendab kalorite põletamise südame lihaste toonimine üks lihtne samm.

Väike mõju treening, lihtne põlved ja pahkluud.

Säästab aega - Ei ole vaja sõita jõusaali ja kasutada mitut masinat.

Lihtne üles seada, kerge ja kõrgus reguleeritav.Tuleb 90% eelnevalt kokku pandud, valmis kasutamiseks minutit.Ja kompaktne kokkuklapitavad lihtne ladustamine.

Toote Kirjeldus

MaxiClimber on lihtne-to-setup vertikaalne ronija, mis pakub kogu keha treening ühendab kaal vastupanu, lihaste toonimine ja aeroobsed harjutused kõik mugavalt oma kodus.MaxiClimber tegeleb kõikide suuremate lihasgruppide põletada kaloreid ja ehitada muscle.By kasutades oma keha kaalu, nagu vastupidavus, MaxiClimber annab hea südame ja tugevus koolitus-treening, mis on väike mõju.

• Kõrguse Reguleerimine Jah
  • Brändi Nimi NoEnName_Null