Kaalu Tõstmiseks Suu Rihmad Stabiilne Reguleeritav Tibialis Koolitus Tõstekang Arestimise Jala Tugevust Koolitus

• Ujumine Mütsid
  • Kategooria : Ujumine Mütsid

PR Müük Suu Kaalud Pahkluu Rihmad Stabiilne Reguleeritav Tibialis Koolitus Tõstekang Arestimise Naiste ja Meeste PR Müük

Omadused:

Lihtne Kasutada ja Paigaldada: Pahkluu rihmad on mõeldud, et oleks lihtne paigaldada ja kasutada-nii saate rohkem aega veeta trenni ja vähem aega juhtiv seade.

Mugav Sobivus: Pahkluu rihmad funktsioon mugav tõstekang wrap konksu ja , et saaksite keskenduda oma treening muretsemata ebamugavust või mässitud.

Vastupidav Materjal: Pahkluu rihmad on valmistatud kanda vastupidavad ja mugavad nailonist materjali, nii et saab usaldada neid omada, et isegi kõige raskemaid treeninguid.

Tibialis Koolitus: Pahkluu rihmad on ideaalne tibialis koolitust, mis aitab teil ehitada tugeva, stabiilse pahkluude paremat jõudlust ja vähendada vigastuste ohtu.

Mitmekülgne Disain: Pahkluu rihmad on ideaalne nii mehed ja naised, ning seda saab kasutada erinevate jala harjutamiseks harjutused nagu kinnerjänne lokid ja jalg laiendid.

Materjal: Nailon

Mõõdud: 39*5.8 cm