Kiirraudteesüsteemi Rongide Prindi Teismelised Poisid Tüdrukud Kooli Kotid Naised Mehed Sülearvuti Seljakott Reisi-Raamat Kott

• Pagasi & Kotid
  • Kategooria : Pagasi & Kotid

Sobiv Vanus:Selle Kooli Seljakott on sobivad algkooli õpilased,Alg-Poisid, Tüdrukud,Soovitatav lastele üle 3 aastat vana

Mõõdud:Kõrgus:15.75",Sügavus:5.12", Laius:11.81" tolli .Materjal:kõrge kvaliteediga Nailonist Vett tõrjuv materjal, ergonoomiline, vesi-vastupidav, mugav ja lihtne puhastada.

Unikaalne disain:Kas sa leiad, seljakott, mis on unikaalne ja atraktiivne ,see oleks üks sobib teile ,kõrge kvaliteet ja custom disain oleks teie laps meeldib.

Mugav: Laiendada ja paksenema polsterdatud õlarihmad, polsterdatud hingav tagasi, ja nailonist dekompressiooni käepide, vähendada koormust oma õlgadel ja kätel.

Välimus omadused:on kaks peamist vaheruumi,kaks võrktaskud ,mitu väikest taskut sees,Nii et paljud kihid on hea lastele klassifitseerida.See sobib lastega välja minna, kool, kaubanduskeskused, reisimine, matkamine, jne .

Kui soovite rohkem stiili, võite saata mulle fotosid, mis Tahes liiki foto,pilt,foto,joonistused,kunsti tööd saab eaily teha.

Saate printida mis tahes pildid, mis teil nagu online või foto oma eraelu puutumatust soodustavate tehnoloogiate, uute jooniste oma kunsti töö.

See on nii lihtne, nagu trükkimine paberile!!

Plssend meile selge pildi enne luua selleks.(Kõrgem mõiste pildi selgemaks Seljakott on)

Pakett sisaldab : 1 x Seljakott

Toodete Kuvamine: