• Arvuti-Ja Büroo
  • Kategooria : Arvuti-Ja Büroo

Pliiatsi Hoidja Laud, Silma Laud Korraldaja,360 Kraadise Pöörde Pöörlev Must Metall Võre Desktop Korraldaja, 5 Kupeed Meie Pliiats omanik laud on hea pöörlevad funktsioon, 8 sisseehitatud pallid alt, ei lase vaheldumine on palju sile.Varustatud väga tugev šassii, ei pea muretsema pliiatsit või muud töövahendid aksessuaar alla viia, kui pöörlev, samuti ei ole vaja muretseda, mistõttu ta ei saa pöörata, kui panna liiga palju asju.Kaasas ka kolm foot pads, et vältida kriimustusi töölaua ja anti-rotatsiooni libistades.

Klassikaline ja lihtne 360 Kraadi Pöörlevad Multi-Funktsionaalne Pliiatsi omanik, kas see on paigutatud teie amet või kool, kontoritarbed Laua Korraldajal on võimas mälumahtu ka hea kingitusi teismelised, lapsed, õpilased, õpetajad, töötajad, personal, jne.

Kodu Asukoht Kunsti Pakkumise Ladustamise Kasti, Saame seda kasutada ladustamiseks asjade nagu sulepead, pliiatsid, markerid, klambrid, käärid, kunstitarbed, puldid, pintslid, jne.Kõik ühe korraldaja, säästa oma aega ja saada seda, mida soovid kiirelt ja lihtsalt.

suurus: Umbes 13,5 cm pikk

Materjal: Metall

värv: must

Pakendi Sisu:

1 x Pliiats Omanik

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.