6 Tükki Non-Stick Süsinikterasest Leiva Küpsetamine Terviseks Hallituse Päts Baking Pan Komplekt (Kuldne)

• Kategooria : Köök,Söögituba & Baar

NONSTICK süsinikterasest: Kui päts pannid on valmistatud süsinikterasest, mille saab vältida deformatsioone vältida rooste ja lekke.Non-stick kattega on mittetoksiline, vastupidav, taluma kõrget temperatuuri ja raske kasutada.

SERVAST RULLI DISAIN: röstsai pannid on servast rulli disain, mida saab kaitsta oma käed.Nad on väga mugav kasutada ja on hea haarde tunne.

VIRNASTATAV JA MITMEKORDNE KASUTAMINE: päts pan komplekt on virnastatavad ning ruumi kokkuhoiu, ideaalne tegemise leiba, liha päts, magus leib, nael koogid ja rohkem.

LIHTNE PUHASTADA: leib pan komplekt on väga lihtne puhastada tavalise puhastamise meetod, kuid olema ettevaatlik, et mitte kasutada raske materjali pühkige pind või kahjustada nonstick kate.

MIDA SA SAAD: küpsetamine pannil komplekti kuuluvad 6 pakki 18.6x9.6x4.6cm päts pannid.Nad võivad vastata enamiku oma küpsetamine vajab, ja olla ka palju kingitusi tahes eriline sündmus.

Värv:Gold

Materjal:Süsinikusisaldusega teras

Suurus:18.6x9.6x4.6cm

Pakendi Sisu:

6 * Leiva Päts Pan

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Umbes Dropshipping

1) Me aktsepteerime dropshipping, meil on palju kogemusi dropshiping ja ei pane mingeid reklaame ja materjalide järjekorras.

2) Me võtame CSV-fail (Excel Fail) käepide et lahtiselt tellimusi.Sa lihtsalt pead maksma ühe korra Tapamuusikakool.ee.Me käitlemise teie tellimuste accoring-exceli fail.võite saata meile CSV-fail, mis on kõikide kontaktide customerrsquos andmed (Nimi, e-Posti aadress etchellip) ja et info( värv, suurus).Ma teile pakkuda kogu hind.Sa lihtsalt vaja panna üks, et Tapamuusikakool.ee, pärast maksad selle eest.Meil saad laadida oma faili oma süsteemis ja käitlemise teie tellimuste accoding oma faili.

Pärast seda, kui me laeva välja et, ma saadan tagasi CSV-faili jälgimise koodi.

• Küpsetamine Roogi & Pannid Tüüp Gratineeritud Toidud