LuckFox Linux juhatuse RV1103 MINI Rockchip Juhatuse ARM Cortex-A7 / NPU / ISP / RISC-V parem kui Vaarikas

• Arvuti-Ja Büroo
  • Kategooria : Arvuti-Ja Büroo

Omadused:

OOTDTY

Täiesti uus ja kvaliteetne

Võimas Jõudlus, mis on Varustatud RISC V mikroprotsessor RV1103 see areng juhatuse pakub suurepärast computing ja töötlemise võimalustele, mistõttu on ideaalne käitlemise keerukaid ülesandeid.

Kompaktne Disain Koos oma mini suurus, selle pardal on kaasaskantav ja sobib varjatud rakendusi, mis võimaldavad lihtne väljatöötamise ja kasutuselevõtu piiratud ruumides.

Põimitud Arendajatele Mõeldud võimas veel kasutajasõbralik, selle arengu pardal on ideaalne varjatud arendajad, kes vajavad usaldusväärset platvormi, kiire prototüüpimine ja tootearendus.

Mitmekülgsed kasutusvõimalused, Kas sa oled üliõpilane, hobbyist, või professionaalne, see board on valik erinevaid loomingulisi projekte, DIY rakendused ja asjade interneti seade arengut.

Parandada Oma Teadus-Kui sa oled läbi teadus-informaatikateaduskond, manussüsteemid, või Linux seotud valdkondades, selle arengu pardal võib olla eksperimentaalse platvormi ja vahend, et toetada oma akadeemilisi püüdlusi.

Tehnilised andmed:

Protsessor : 1.2 GHz Cortex + RISC-V

NPU : 0.5 TOPID, toetab int4, int8 ja int16

ISP : Sisend 4M @30fps

Mälu : 512Mb DDR2

USB : USB 2.0 Host/Device

Kaamera : MIPI 2-lane

GPIO : 25 × GPIO sõrmed

Ethernet port : 10/100M Ethernet controller ja varjatud PHY

Luckfox-Pico:Micro Pesa

Luckfox-Pico-Plus:SPI NAND (1Gb)

Stiil: juhatus, mitte keevitatud, juhatuse keevitatud, juhatus, mitte keevitatud, juhatuse keevitatud (valikuline)

Pakett Sisaldab:

1 x Linuxi juhatus

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh.

• Brändi Nimi NoEnName_Null
  • Demo Juhatuse Tüüp FPGA