Suur Allahindlus!!1800Mhz 4G Signaali Korduva LTE GSM 1800Mhz 4G Võrgus Mobiilse Korduva DCS 1800Mhz Repeater GSM 2g 4g Mobiilsidevõrgu Võimendi

• Mobiiltelefonide Tarvikud
  • Kategooria : Mobiiltelefonide Tarvikud

Palun kontrollige see info enne ostu! ! (Väga oluline)

Kui sul tekib mingeid müügijärgne probleeme pärast kauba (näiteks: kaup meeldis, kuid ei vaja; pakend on kahjustatud; toide on kahjustatud; seade on kahjustatud; paigaldus-ja muud probleemid) loodan, et saate meiega kohe Pärast-müügi, klienditeeninduse lahendada!Palun ärge kohe tõsta vaidlusi või jäta halvad kommentaarid.Ma usun, et meie müügijärgne teenindus on täiesti lahendada kõik teie pärast-müük probleeme.

Uus!!1800Mhz LTE GSM 4G Mobiilsidevõrgu Võimendi 4G mobiilsidevõrgu signaali korduva DCS LTE 1800 4G Võrgu Mobiiltelefoni Signaali Korduva Repeater gsm 2g 3g 4g Booseter

See signaal repeater on uuendada.Trükkplaadi ja pistik on paranenud.Kõige rohkem probleeme on lahendatud.See on parema kvaliteediga ning pikema eluea.

1.Ainult Booster=DCS1800 +Toide;

2.Full Set=DCS1800+Yagi Antenn+Laes Antenn +10Meter Kaabel +Toide

Mis komplekti kuulub!!!!

1. DCS 1800 Signaali Korduva Signaali Korduva ;

2.Väljas Yagi Antenn;

3. Sise-Lagi Antenn;

4.10 Arvesti Coxial Cable;

5.Paigaldamistarvikud;

6. Toide;

7. Kasutaja Menual;

Oluline Märkus ( palun lugege , ja palun loe kõik kirjeldused hoolikalt )

See booster sobib GSM 1800mhz sagedusalas.See võib suurendada hääl ja 2G andmeid.

Kui teie 4G signaal on LTE 1800 (FDD sagedusala 3), siis see repeater võib suurendada ka 4g andmeid teie jaoks.

Palun veenduge, et sa saad vähemalt 2 baarid 1800MHZ (Band 3)signaali väljas, enne kui osta, muidu seda toodet ei saa teid aidata.See peab väljas hea signaal, et parandada oma siseruumides signaali.

See booster töötab Band3)1800mhz Signaali.Ainult Sageduse vaste,Booster saab tööd.Palun vaadake, mis bänd on oma mobiili kasutades esiteks meetoditega, mis on allpool:

Korduva saab ainult võimendavad signaali, see ei saa luua signaali.Kui ei ole väljaspool helisignaal, booster ei tööta teie jaoks.Palun veenduge, et teil on võimalik helistada edukalt väljaspool sinu Tuba.

Kuupäevad:

Valige *3001#12345#*, seejärel vajutage helistamisnuppu

Klõpsake "Teenindavad Kärjeinfo'

Kontroll "Freq Band Indikaator";

Android telefon(XiaoMi Telefon ja HuaWei Telefon):

Laadige alla ja installige rakendus: LTE Avastus, koputage 'SIGNAALE" ja kontrollige bänd number.

4G Signaali Korduva Band3)1800mhz,Cellular Võimendi Funktsionaalne Kirjeldus!!

Sobib 1 - 2 tuba-või väikeste kontorite:

Hüvasti langes nõuab oma kodus.

1.Töö DCS.LTE 1800MHz signaali korduva repeater.

2.Sagedusvahemik:Uplink:1710~1785 MHz Downlink:1805 ~ 1880 MHz

3.LCD Ekraan , näitab signaali olekut.

4.Leviala: katta umbes 300sqm raudteeülesõidukoht.1 antenn katab umbes 100-150sqm.

5.Kõrge lineaarne disain, ALC tehnoloogia.

6.1 komplekt koos 2G 3G 4G lisaantenni,2G 3G 4G siseruumides antenni signaali repeater.Ideaalne kodus kasutada.

7.Parandada Sise-mobile-signaali ei ole rohkem kukutades nõuab enam halb võrgu kiirus.

-----------------Parandada Oma Mobiiltelefoni Signaali.Enam Halb Vastuvõtt.Enam Kukutades Kõned.

- Laiendada Signaali Leviala, Kus Signaal on Nõrk.Sobib Kodu & Kontoris.

- Diy Lihtsam paigaldada.Sa Lihtsalt Vaja Juhtmed Ühendada, Et Teil On.

- Iga Siseruumides Antenni Saab Katta Umbes 500 Ruutmeetrit (Avatud Ruum).Iga Repeater Saab Installida Kuni 3 Siseruumides Antennid.

- Toetab Kõikides Mobiilside Operaatori Hääl + Sms + Data-------------------------

Kui võimendi töötab??

Mobilephone Signal Booster on Seade, mida Kasutatakse Suurendada mobiiltelefoni Vastuvõtt Kohaliku Piirkonna, mille Kasutamine Vastuvõtu Antenni Signaali Võimendi, ja Sisemine Antenn.Need On Sarnased Celular Broadcast Torni Kasutatakse Ringhäälingu Võrgu Pakkujad, kuid On Palju Väiksem, Tavaliselt ette nähtud Kasutamiseks Ühe Hoone.

13dBi Yagi Väljas antenn 3G-4G Mobiiltelefoni Signaali Korduva

Yagi Antenn 3G-4G Exterieur LTE N Naiste Kõrge Kasum WiFi Väljas, Antenn Suunatud Korduva Võimendi Modem 50-7D 30mm Kaabel

2G 3G 4G siseruumides Antenni Piits isotroopne antenn

2g 3G 4g antenni 600-2700 Sise-2g 4g Antenn Laes sisemine Antenn mobiiltelefoni Signaali GSM WCDMA Korduva 3G-4g Repeater Võimendi

10 Meetrit Musta RG6 koaksiaalkaabel N Mees, et N-Male Pistik Madala kaoga Coaxial Cable for Mobile mobiiltelefoni Signaali Repeater

10M/15M/20M/30Meter 50ohms 7D koaksiaalkaabel mees N N male connector, RF Adapter 2g 3g 4g Mobiiltelefoni Signaali Korduva Repeater

GARANTII/KVALITEET:

CE sertifitseeritud.

100% QC enne saatmist.

Standard 1 aasta toote garantii

Garantii katab ainult elemendid, mida peetakse vajalikuks, et ei suuda tavalistes kasutus.Juhuslikke kahjustusi, mis on tingitud keskkonna põhjustab või vale kasutus ja paigaldus ei ole hõlmatud garantii (kuid siiski töökorras

anname tasuta Signaali Korduva jooksul garantii,vaid ostja vaja maksta saadetise tasu.

Võtke meiega otse garantii küsimustes

Ostja vastutab garantii-tagasi saatmine.

Kohaletoimetamine:

1. Kaup saadetakse teile ette Tapamuusikakool.ee, siis palun kinnitage, aadress selgelt enne järjekorras.

2. Pärast kinnitage makse, me kinnitada oma aadress uuesti läbi e-posti teel.kui midagi on valesti, võtke meiega kohe, kohta, vastus on, võtab õige aadress ja laevandus .Me ei suuda selle eest, et vigane aadress ning me ei võta muutus pärast me välja saatma kaupa.

• Väljundvõimsus 20dBm
  • 1800 Mhz Raku booster 4G Commmunication Võimendi