Mouse Pad Käsi Soojem Elektrilised USB Cartoon Soojendusega Mousepad Matt Cartoon Talvel Desktop Matid Bürood, Kodus Arvuti Sülearvuti

• Arvuti Välisseadmed
  • Kategooria : Arvuti Välisseadmed

See võluv pad on kujundatud nagu mingi jumalik koomiksitegelast, ja mitte ainult see annab soojust ja mugavust oma käed teie töötamise ajal, see annab sulle piisavalt ruumi, et liikuda oma hiirt.Valmistatud vastupidavast materjalist, mida on lihtne puhastada, on see ideaalne kasutamiseks külm talveilm.Lisada veidi isikupära oma töökohal Creative Cartoon Käsi Soojemaks Mouse Pad!

Nimi: Käsi Soojemaks Mouse Pad

Toote suurus: umbes 29x22cm/11.42x8.66 cm

Materjal: super pehme lühikese palus

Kohaldatava inimesed: büroo töötajad/üliõpilased

Pakkeleht:

1 x Käsi Soojemaks Mouse Pad

1. Kuna erinevad väljapaneku ja valgusefekte, tegelik värv võib toode olla veidi erinev värv pildil.Aitäh!

2. Tänu käsitsi mõõtmine, mõõtmine, kõrvalekalle 1-3cm on lubatud.

Vaata rohkem toote detailid

1.Lisada Põnevust Oma Töö: See käsi soojemaks hiirepadi pakub cute cartoon loomade disain, mis teeb teie töölauale täis nalja ja elavus.Creative cartoon kuju ei ole ainult jumalik, kuid pakub ka soojust ja mugavust oma käsi samal ajal, kui sa tööle või õppima.

2.Kiire kuumenemine: Hoidke oma käed kütte-ja loitolla külmumist see käsi soojemaks mouse pad.Kiire soojendus tehnoloogia tagab mugavust ja soojust kui sa tööl või mängida ja oma mugav USB-liides muuta see täiuslik iga arvuti.

3.Avarad Pinnad: Kogemus ekspansiivne pindu, oma hiirt, selle käsi soojemaks mouse pad mõõtmise 29x22 cm.See kaitseb teie töölauale kriimustuste ja plekkide, takistamata seejuures oma efektiivsus ja täpsus.

4.Mugav Kaaslaseks: Meisterdatud suurepärane lapp, meie käsi soojemaks hiirepadi pakub ülimat mugavust.See on õrn nahk, kergesti puhastatav ja ei valanud või deformeeruda.Saada kaudu pikki tunde tööl või mängu viibides soe ja hubane.

5.Laialdaselt Kasutab: Annab leevendust ja soojust oma käed, kui te töötate või mängid arvutis, kodus, businesss, koolid, või interneti-kohvikus.Ideaalne kasutada ajal talved ja igal aastaajal mugav toetada ja lõõgastumiseks.

• Brändi Nimi Rondaful
  • Materjal Kummist