Brand Ehted Tõeline S999 Sterling Silver Pearl Opaal Lill Kõrvarõngad Naistele Pulmad Engagement Ehted

• Ehted & Aksessuaarid
  • Kategooria : Ehted & Aksessuaarid

Pildil

Tasumine

1).Me võtame Alipay,West Union, TT,Kõiki peamisi krediitkaarte ei aktsepteeri läbi turvalise makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2).Ostja Kaitsta: Tapamuusikakool.ee ainult vabastada makse meid pärast seda, kui olete tellimuse kinnitada oma tellimus.et rohkem teada makset Tapamuusikakool.ee.

Vedu

Pakett

Tagastama & Toetuse

1).Kui Producs ei ole sama, purustatud või purustamata transit,me saata või tagastab raha teile.

2).Mingil põhjusel,siis ei ole vastama esemed,me võtame tagastamine ja vahetamine 7 päeva jooksul pärast olete saanud oma toote ja te peate maksma tagastamise merevedude kulusid.

3).Võite meiega ühendust jättes meile teate alusel, et Tapamuusikakool.ee või trademanager,me vastame teile 24 tunni jooksul ja 36 tunni jooksul pärast nädalavahetuse, meie tööaeg: GT KELL 0:30~10:00 makse.

Kohta Tagasisidet

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi satisfication!Tagasiside on väga oluline,me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside,et saaksime satisfactoruly lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

Võtke meiega ühendust

Võite meiega ühendust jättes meile kiri all, et,me vastame teile 12 tunni jooksul.

• Sertifikaadi Tüüp CNAS
  • Trahvi või Mood Trahv