Kerge Jaapani Stiilis Nailonist Seljakott Reisi Daypack Kooli Kotti Raamat Kotid Igapäevaseks Kasutamiseks

• Pagasi & Kotid
  • Kategooria : Pagasi & Kotid

Omadused:

Täiesti uus ja kvaliteetne

Kerge ja kompaktne, seda Jaapani stiilis seljakott on mõeldud mugavust oma õlapaelad, et levitada kaalu ühtlaselt, vähendada survet oma õlgadele.

Mitme sisemised ja välimised taskud, samuti kupeed, see seljakott pakkuda mugav organisatsiooni kõik oma asjad.

Ideaalne õpilastele, see seljakott saab kergesti mahutada koolitarbed pakkudes mugav sobivus reguleeritavad õlapaelad, mida saab kohandatud üksikute keha proportsioonid.

Kas sa lähed shopping, kuupäev, või lihtsalt töötab menetlustel, see on mitmekülgne seljakott on ideaalne igapäevane tegevus.

Võimaldab mugavalt teha vajalikud esemed ja tegemise teie reisi rohkem kiusame tasuta.

Tehnilised andmed:

Sugu: Unisex

Stiil: Fashion

Sulgemise tüüp: Tõmblukk

Materjal: Nailon

Vabatahtlik Värv: Must,Valge,Roheline,Roosa,PurpleColor

Suurus:avaldaja. 25x12x32cm /9.84x4.72x12.59in

Kogus: 1tk

Pakett Sisaldab:

1tk Seljakott

Üleminek: 1cm=10mm=, milleks on 0,39 tolli

Nr jaemüügi pakendis.

Palun lubage 1-2cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Sugu Naised
  • Toote Tüüp Seljakotid