Mouse Pad Randme Tugi Ergonoomiline Täispuidust Mouse Pad Randme Guard Pähkel Randme Ülejäänud Täispuidust Mouse Pad Randme Guard Eest

• Arvuti Välisseadmed
  • Kategooria : Arvuti Välisseadmed

Meie Puidust Hiirt, Randme Ülejäänud on täiuslik lisaks oma tööd ruumi!See hoiab kindlalt oma hiirt, randme tugi olemas ja on tugev ja vastupidav, mistõttu on ideaalne igat tüüpi hiired.Must-have kirje, kirjanikud, programmeerijad, toimetajad, õpilased, kunsti-projekteerijad, ja mängijatele.Parandada oma mugavuse ja tootlikkuse meie Puidust Hiirt, Ranne Puhata.

Nimi: randme pad hiir

Materjal: must pähkel, pöök

Toote Suurus: umbes 16*8*2cm/6.3*3.1*0.8 aastal

Nimekiri:

1*Puidust Hiirt, Randme Ülejäänud

Vaata rohkem toote detailid

1.Maksimaalne Toetus: Ergonoomiline disain pakub maksimaalset tuge, sängi keskele, mis võib täiesti sobivad kõvera oma randme.Nautige sujuvat ja mugavat hiirt kogemusi selle puust hiire ranne puhata.

2.Stabiilne ja Mitte-Libisemine: Meie Puidust Hiirt, Randme Ülejäänud tagab mugava mängu kogemusi selle mittelibiseva põhjaga valmistatud silikoon alusele, mis hoiab pad libisemist või vintsüdamikuga ajal pingeline mäng liikumise, pakkudes kindla haarde ja stabiilsuse suurendamine.

3.Eco-Sõbralik Materjal: Meisterdatud must pähkel või pöögi, see hiir ranne puhata pakub vastupidav ja loomulik toetada.Tema jõuline ehitada saab hakkama laialdane kasutamine ilma deformatsioon, samas kui puidu tekstuuri annab maamees tunne oma töölaua taga.

4.Lai Ühilduvus: See puidust hiirt, ranne puhata pikkus on umbes 6,3 x 3.1 x 0.8 tolli, mis on ideaalne igapäevane ja äri arvuti kasutamise.See toetab teie randme ja vähendab väsimus, ebamugavus, ja ebamugavust.See on kooskõlas ka kõikide tüüpi hiired.

5.Armas Kingitus: Meie puidust hiirt, randme ülejäänud on ideaalne lahendus programmeerijad, kirjanikud, toimetajad, õpilased, kunsti-projekteerijad, mängijatele, ettevõtte töötajate ja igaüks, kes töötab arvuti pikaks.

• Brändi Nimi viugreum
  • Tüüp Klaviatuuri Kaabel