5tk/ruut Hambaravi-Orto Vaha Puuvilja Lõhn suuhügieen 6 värvi Igemete Ärritust Vaha Kleepub Jaoks Ortodontia suuhooldusvahendid tööriist

• Ilu & Tervis
SKU#: t381915 Laos
  • Kategooria : Ilu & Tervis

Toote Kirjeldus

Kogus: 5 tk/pakk

Materjal: Meditsiiniline Parafiin

Ühe Suurus: 42 X 5 X 5 mm

Maitse:

Originaal (valge)

Mint (sinine)

Apple (hele roheline)

Orange (orange)

Viinamarja (lilla)

Ananass (roheline)

Peab olema Traksid.

Hambaproteeside Parafiin Pulgad aitab leevendada ja ära hoida

Ärrituse igemed põhjustatud Traksid ja muud Hambaravi seadmed.MadeWith meditsiini-klassi parafiini baasil vaha.

Pakkeleht

5tk/boxs*Ortodontiline Hambaravi Vaha

Praegu saab maksta kasutades Boleto, Visa, MasterCard, Tingdeposiidileping,Boleto,Lääne-Liidu.

Rohkem makse valikud on saadaval Tapamuusikakool.ee tulevikus .

1.Kauba tellisite pannakse välja kolmandal tööpäeval pärast makse laekumist.

(Me teavitame sind e-posti teel, kui mis tahes viivitus tekkis tänu puhkus sündmusi.)

2.Üldiselt tarneaeg on vahel 5-60 tööpäeva jooksul.

(Pärast shipping alustada, et jälgitakse ja jälgida punkt pannakse Tapamuusikakool.ee.)

3.Pange palun tähele, me ei vastuta selle eest, tollimaksude, Seal võib tollimaksude tõttu mõned

riigi tolli-poliitika .Kui see juhtus, siis palun teha tollivormistuse ise.

Juhend probleemide lahendamiseks, as-lõõtsa

* Palun võtke meiega ühendust täpsemat teavet poolt kirja, e-posti või kaubanduse sõim.

* Kontrollige pakendi ja toote hoolikalt. * Kui teil on mõni muu nõuetele sa võiksid ka meile öelda!

• Materjal Plast
  • Kauba Kvaliteedi Sertifitseerimise 3C