Tapjad Sams Town Album Cover 2004 RockBackpack Suure Mahutavusega Kinga Kotti Sport Style

• Pagasi & Kotid
  • Kategooria : Pagasi & Kotid

Materjali kirjeldus

600D labasekoeline Oxford riie (polüester)

Toote tulemuslikkuse

Suure tihedusega pu labasekoeline riie on tugev ja kulumiskindel, kogu pakendi kujundus on moes ja kerge, reguleeritavad õlarihmad võimalik reguleerida oma mugava pikkuse juures on, laienenud õlarihm disain võib leevendada vasturõhk ja kaitsta õlad, suur jõudlus Projekteeritud toaccommodate 15" sülearvuteid ja iPads.Peamine tasku on piisavalt suur, et hoidke raamatud, riided ja muud igapäevased esemed.See võib aidata oma igapäevase töö, õppimise või reisimisega salvestada ja klassifitseerida objekte ja tuua mugavus.Casual, lihtne, stiilne välimus koos oma isikliku kohandamine toob teile suurepärane kogemus.

Kohaldatava inimesed/stsenaariumid

Kooli -, turismi-mägironimine, koolitused, kaubanduskeskused, loomaaiad, pargid, outdoor spordi -, jne., sobib nii meestele kui ka naistele

Tarviku struktuur

Top käepide sang, reguleeritav õlarihm, ergonoomilised tagasi pad, ühe peamise tasku suur plaaster tasku sees liigitada ja eristada oma punkte, ja võrgusilma tasku koti mõlemale küljele, keha hoidke pudelit, vihmavarjud jne.

Juhised Pesemise Kohta

Soovitatakse pesta käsitsi