JK Tassima Messenger Bag Naiste Õpilased Jaapani Stiilis Ita õlakott, Teismelised Crossbody Kott Daam Suure Mahutavusega Käekott

• Pagasi & Kotid
  • Kategooria : Pagasi & Kotid

Omadused:

Täiesti uus ja kvaliteetne

Naiste vabaaja crossbody kott on valmistatud nailonist & net fabric materjal, armas ja moodne.

Jaapani stiilis tassima õlakott, on piisavalt suutlikkust iga päev asjade(vajadused), see käekott tüdrukud mängu-oma põhilised ladustamise vajadusi.

See armas messenger kott, saab kasutada ka-dekoratiivsed tüdrukute, mida saab kasutada iga päev kleit.

Suure mahutavusega õlakott tüdrukud on nii ilus ja praktiline.See võib kergesti sobitada oma eri stiile-ja on-hästi teeninud esimene valik tüdruk.

Mis-suur käekott!Ilus kingitus teie sõbra või tüdrukute Päev Jõulud, Thanksgiving Päev, aastavahetus ja Sünnipäev.

Tehnilised andmed:

Materjal: Nylon & Net Riie

Suurus: As-Pilti Näidata

Värv: Must/Beež/Roheline/Lilla

Pakett Sisaldab:

1x õlakott

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu käsitsi mõõtmine.

Kuna erinevus betweeen erinevate monitoridega,pic ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Sugu Naised
  • Käekotid Tüüp Totes