Veekindel Vibraator Komplekt Kliitori Imemiseks Rinnanibu Jobu G Spot Stimulaator Võimsa Vibratsiooniga Mini Sugu Mänguasjad, Naiste Masturbator

• Ilu & Tervis
SKU#: t351988 Laos
  • Kategooria : Ilu & Tervis

SHEA HANA

Kaasaskantav Tõusis Clit Äraveo Vibraator

Kui imeda Massager on kavandatud simuleerima realistlik suulise rõõm, imeb ja hakkab värisema kliitori või nibud alates õrn looduses, lastes sul on uus haripunkti kogemus.

Laetav

Toodete kasutamine, laadimine USB ja sisseehitatud liitium aku.Aku saab valmis kaks tundi.Palju rohelisem kui kuiv patareid.

Vaikne Vibratsioon

Toetab vaikne vibratsioon.Kui ta on sisse lülitatud, ta saab vaevalt kuulda tema vibratsiooni.Saab tõhusalt kaitsta teie privaatsust, lase oma seksuaalse õnnistus ainult voolu oma maailma, ja säästa vaeva on häiritud.

IP68 Hinne Täielikult Veekindel

Magic jobu on õmblusteta, veekindel, saad rohkem huvitav kogemus tsükli voolu õhu alates sügavamal Vann.

100% Veekindel & Laetav Disain – Nagu laetav vibraator, saab lihtsalt laadige Vagiina Imemise vibraator koos lisatud USB-kaabli abil.Silikoonist materjal muudab ka 100% veekindel, mida saab kergesti puhastada.

Reisi teile

kasutada igal ajal ja kõikjal

Diskreetne Pakend

*Me kasutame online logistika meetodeid tingimusel ja soovitatud Tapamuusikakool.ee platvorm, et pakkuda teile parimat meresõidu kogemus.

*Allkirjaga Kinnitus teenus on saadaval kassasse TASUTA.See teenus on väga soovitatav, et kaitsta väärtuslikke oste ja eraelu puutumatusele.Jälgimine teabega on andnud oma Tapamuusikakool.ee tellimuse lehel.

Puhastus

Pärast kasutamist loputa pehmetoimelise seebi ja veega või proovige mänguasjade puhastusvahend veelgi kiiremini puhastada.Lase õhu käes kuivada ja hoida puhas diskreetne koht järgmiseks korraks.Soovitame vee baasil määrdeaineid, kuna materjal see mänguasi.Vee baasil lube tuleks kasutada nii, et mitte rikkuda lõpeta mänguasja, ja aidata oma toote kauem.

Kasutada

Vajutage ja hoidke all nuppu 1s see sisse lülitada.Vajutage, et liikuda läbi 12 vibratsiooni režiimi.Hoidke 1s, et see välja lülitada.Palun kontrollige käsitsi täielikud juhised.

• Funktsioon 5 Täiskasvanud 18 Mänguasjad
  • Materjal Silikoon