2TK Saialill Niisutav jalakreem Valgendamine Naha Noorendamine Võõrutus-ja Wellness Õrn Kooriv Kreem-Deodorant

• Ilu & Tervis
  • Kategooria : Ilu & Tervis

MABREM

Saialill Jalakreem

Toidavad Sügavalt

Smoothing & Tender

Net Wt

1.4 oz/40g*2

MÕJU

Rikas saialill ekstraktid, mis havevitamin A, võib tungida naha hüdraat ja niisutab sügavalt.Lisaks võib suurendada naha sära ja elastsuse, parandades seeläbi koorimine, lõhenenud ja punetus probleeme, mis on tingitud kuivus, sile oma suu nahk, taastada terve ja pakkumine seisukorras.

KOOSTISOSAD

Aqua,mineraalõli,propüleenglükool,etüülheksüül palmitaat,vaseliin,tsetearüülalkohol,dimethicone,glycerin,polüsorbaat 60,sorbitan stearate,glyceryl stearate,peg-100 stearate,fenoksüetanool,kaaliumi lauryl fosfaat,carbomer,trietanoolamiin,pantenool,lõhn,metüülparabeen,propylparaben,butyrospermum parkii (shea) või,olea europaea (oliiv) puu õli,camellia japonica seemne õli,allantoiin,calendula officinalis flower extract,ethylhexylglycerin,butüleenglükool,centella asiatica ekstrakt,polygonum cuspidatum juure ekstrakt,scutellaria baicalensis juure ekstrakt,camellia sinensis leaf extract,glycyrrhiza glabra (lagrits) juure ekstrakt,chamomilla recutita (matricaria) lille ekstrakt,rosmarinus officinalis (rosmariin) lehe ekstrakt,bht,dinaatrium-edta,buteth-3,naatrium benzotriazolyl butüülfenool sulfonaat,tributyl tsitraat,ci 19140.

KASUTAMISE MEETOD

pärast puhastamist ja kuivatamist, kohaldatakse õige kogus kreemi suu, masseeri õrnalt, kuni see on imendunud.

ETTEVAATUST

Kui ebamugavustunne, palun lõpetage.

SÄILITAMINE

Säilitage jahedas ja kuivas kohas, vältida otsest päikesevalgust.

• Tüüp Jalakreem
  • Effect3 Suurendada Paindlikkust