2pcs/Set Sport Compression põlvekaitsmed Tants Põlve Protector Paksenenud Põlve Traksidega Toetust Tantsu Treening Jooga Koolitus

• Ujumine Mütsid
  • Kategooria : Ujumine Mütsid

Omadused:

1.Parema põlve kaitse: lähis osa meie võrkpalli põlve padi on valmistatud paksenenud vaht sponge pad, mis on ðokk imendumist ja kokkupõrke-funktsioone.Käsna hea vastupidavuse saab tõhusalt leevendada mõju põlve treeningu ajal, vähendada põlve kokkupõrkeid ja hõõrdumise kahju, ja pakkuda paremat kaitset põlve.

2.Kvaliteetne materjal: pehme põlve padi on valmistatud kõrge kvaliteediga ja mugav elastne kangas, mis on parem, niiskuse imendumist ja higi wicking tulemusi, tugev hingavus ja on eriti mugav kanda.Ka põlvekaitsmed on valmistatud peen õmblemine tehnoloogia ei ole kergesti vigastada, vastupidavam, ja saab kanda pikka aega.

3.Ergonoomiline disain: Tants põlvekaitsmed on projekteeritud põhinevat struktuuri ja liikumise omaduste inimeste põlveliigese.Elastne kätised saab vältida põlve kate veeremist, lükanduksed, või alla liikumise ajal.Ka põlvekaitsmed täielikult sobib teie põlved, just õige kogus pingsus, mistõttu on lihtne tegeleda mis tahes kasutamise, koolitus või treening.

4.Unisex universaalne sport põlve compression varrukas Sport põlvekaitsmed tulevad erinevaid värve, mis teeb neist ideaalsed lapsed, kes naudivad spordi-ja vajadust kaitsta oma põlveliigesed.See on läbimõeldud puhkus kingitus, mis annab edasi sinu hoolt ja armastust.

5.Sobib lai valik spordi stsenaariumid: Täiskasvanute ja laste põlvekaitsmed sobivad erinevate spordialadega stsenaariume, sealhulgas tants, võrkpall, korvpall, jalgpall, maadlus, jooksmine, mägironimine, jalgrattasõit, jooga, uisutamine, fitness, ja teiste spordialadega.Pehmed põlvekaitsmed võimaldab teil nautida teostamise kogemus.

Parameetrid:

Nimi: Küünarnuki kaitsed

Kaal: 100 grammi paari

Materjal: Polüester

Mõõdud: S, M, L

Sobib: täiskasvanud ja lapsed

S - Sobib põlve ümbermõõt on 27-33cm ja kaal 25-45kg

M -- Sobib põlve ümbermõõt 28-45cm ja kaal 45-60kg

L - Sobib põlve ümbermõõt 34-53cm ja kaalu 60-90kg

Kohaldatava stsenaariumid: fitness, korvpall, võrkpall, jalgrattasõit, jooksmine, jne

Pakett sisaldab:

Põlvekaitsmed * 1 paar (2 tk)

1.Käsitsi mõõtmine, palun võimaldavad kerget mõõtmisvigu.

2.Erinevuste tõttu ekraan ja valgusefekte, tegelik värv selle projekti võivad veidi erineda värvi, pildil.

• Vanus Ülaltoodud 13, Täiskasvanud
  • Mudeli Number Tantsimine Põlvekaitsmed