4 Paari Jelly Ripsmete Perming Koolutaja, Termokoolutaja, Lift, Padjad Ripsmete Permi Padjad Vardad Jaoks LashLift Silikooni Jaoks Ripsmed Meik Ilu Vahend

• Ilu & Tervis
  • Kategooria : Ilu & Tervis

Omadused:

1.Silikoon silma plaastrid innovatsiooni - nad on korduvkasutatav silikoon eyepatches, a murrangulisi sokke tõste-ja tööstus.nüüd võiks kraavi ühekordne all silma laigud.nad tulevad koos super pehme tunne ja teha oma silmad mugav kogu aeg.

2.Pehme ja paindlik eye patches teha sokke lamineerimine lihtsam-nad on valmistatud pehme tekstuuriga, allergikutele silikoon et pulgad mugavalt näole ja sobib tihedalt all väiksem sokke rida, vältides mis tahes meelepaha ajal sokke perm.

3.Algne silma sokke, lift pad kuju - struktuuri meie silikoon silma plaastrid on nii paindlik, et saab kasutada ja reguleerida mitmeid erinevaid asendeid, et saavutada parim sobivus vastavalt oma kliendi silmade kuju.tegemist sokke, lift lihtsamaks.

4.Suur sokke, lift, sokke eraldi tööriista kasutades meie madalam sokke plaastrid võid säästa keskkonda ( põhjustada vähem sokke, lift raiskamist), säästa raha.

5.Sokke, lift, koolutaja, termokoolutaja-- see vahend ripsmete võib moodustada täiuslik curl, tõstes ripsmed, aidates oma silmad, vaata, suurem ja ilusam ilma meik.

100% täiesti uus kvaliteet.

Kirje Nimetus:Jelly style värv permi ripsmete plaaster

Materjal:Silikoon

Värv: Nagu pildil

Suurus:5,5 cm/2.17*5,5 cm/2.17

Kogus:1Box(4 Paari)

Pakett sisaldab:

1Box(4 Paari) Jelly style värv permi ripsmete plaaster

1.Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv, mis näitas pilte.

2.Palun andeks 1 cm, milleks on 0,39"-3 cm (1.18" mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.

• Mitu Tükki COMBO
  • Brändi Nimi LANBENA