Loominguline Lihtne Dinosaurus Muna Kuju Pliiatsi Omanik Cartoon Õpilane Kirjatarvete Ladustamise Kasti Desktop Ladustamise Kaunistused Koolitarbed

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Funktsioon:

100% täiesti uus ja kvaliteetne

Desktop korraldaja on lihtne ja ilus disain, loov ja individuaalne, lihtne ja elegantne, see on ilus töölaua kaunistus.

See on ohutu ja mitte-libisemine, anti-skid ja müra vähendamise, mis takistab kriimustuste ja seda saab kasutada koos usaldust.

Silikoon materjalid on ohutu, keskkonnasõbralik, mitte-mürgine, kulumiskindel, töö, vastupidav ja lihtne puhastada.

Seda saab kasutada paljudes kohtades, näiteks kontori -, perekonna-elutuba, magamistuba, jne., teha oma töölauale rohkem puhas, korras ja ilus.

Desktop manager saab hoidke oma nutitelefoni ja salvestada oma sulepead, pliiatsid, käärid, post-it märgib, köitjad, kirjaklambrid, kustutuskummid, kõrvaklapid, käsi kreemid ja muud väikesed esemed.

Pliiatsi Omanik ainult, muud tarvikud demo pilti ei lisatud!

Tehnilised andmed:

Materjal: plastik

Suurus: avaldaja.8*12cm

Kogus: 1 Tk

Nr jaemüügi pakendis.

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Pakett Sisaldab:

1 x Pliiats Omanik