10g/kott Pakkimata Glitter Pulber Küünte Sillerdav Sädelevat Pigment Nail Art Kaunistused Chrome Tolmu Eest, Küünelakk, Maniküüri-ja Teenetemärgi

• Ilu & Tervis
  • Kategooria : Ilu & Tervis

Spetsifikatsioon: ➤ Mahutavus: u 1,5 g/Jar ➤ Materjal: Sünteetiline Vaik ➤ Pakett: 6Jars/set Küüned Pulber ➤ Värv:6colors saate valida ➤Tüüp:Küünte Sära Peegel Pulber Chrome Tolmu

Feature: 100% täiesti uus ja kvaliteetne Küünte kaunistamiseks Lihtne kohaldada füüsilise või kunstküüned

Kuidas kasutada: 1. Pinna puhastamiseks oma küüned 2. Kehtivad aluskiht 3. Kasutada lauvärv stick valida pulber ja kohaldada seda peale oma küüned 4. Korda sammu, kuni olete rahul mõju. 5.Tihend ta koos UV TOP COAT.

Kohaletoimetamine : 1.1-4 tööpäeva ooteaeg on vaja pärast seda, kui me kinnitas saada oma makse.2.Palun pakkuda õige aadressi pärast teie makse 1-2 päeva jooksul, vastasel juhul ei ole, siis me laeva oma elemendi, mis põhinevad teie Tingdeposiidileping aadress, nii et veenduge, et see on õige.3.DHL, TNT, Fedex, UPS, Air Cargo, eesti Postiga on toetatud, kui soovite neid kasutada võtke meiega palun ühendust enne kui teete makse, sest seal hakkab tootma muud tasud.Tavaliselt see võtab 20-50 tööpäeva saabumise Air Mail ja kestab 3-10 tööpäeva Express.

Tagasiside: 1.Teie Tagasiside on väga oluline meile, palun võtta paar sekundit annavad palju tagasisidet, kui olete rahul meie toodete ja teenuste, tänan teid väga !!2.Me alati pakkuda madalaima hinna parima kauba ja teenuse teile.3.Palun võtke meiega ühendust enne anda neutraalne(3 tähte) või negatiivne(1-2 tähte) tagasiside.Püüame oma parima, et probleem lahendada ja annab teile õnnelik shopping meeleolu siin.Suur tänu!

Võtke Meiega Ühendust: 1.Kui teil on küsimusi, palun ärge kartke võtke meiega ühendust!2.Me vastame teile võimalikult kiiresti.kuid palun lubage viivituse vastuse mitteärilistel päev.Täname külastades, õnne meile mõlemale!!!

• Powder02 Akrüül vedelik monomeer
  • Powder09 akrüül-dip pulber komplekt
  • Powder03 Akrüül Küünte Komplekt
  • Powder05 küünte asjade spetsialistid