Kaasaskantav Lunch Kotid Soojusisolatsioon Lunch Box Ladustamise Kott Laste koolilõuna Box Kott Piknik Ladustamise Suure Mahutavusega Tassima

• Köök,Söögituba & Baar
  • Kategooria : Köök,Söögituba & Baar

Toote spetsifikatsioonid:

Materjal: Oxford riie

Mõõdud: 23 * 14 * 20cm

Värv: Nagu pildil

Toote omadused:

1. Kõrge kvaliteediga materjale: See lõunasöök kott on valmistatud paks alumiiniumfoolium materjali, mis saab tõhusalt säilitada temperatuuril toidu, tagades, et teie lõunasöök on endiselt värske ja soe, terve päev.

2. Suure mahutavusega disain: disain lunch bag, võetakse arvesse tegelik kasutajate vajadusi ja pakub piisavalt ruumi, et mahutada kõiki toidu ja joogid, mida vajate päevas.Nii õpilased ja kontoritöötajad saab kergesti teha ja piisavalt toitu.

3. Mugav veavad: See lõuna-kott on mõeldud olema kerge ja lihtne teha.See on varustatud reguleeritav õlarihm, mistõttu on mugav teha seda käsitsi või tagasi.Kas see on jalgsi või jalgrattaga, see on lihtne teha.

4. Isolatsioon Külma ja Säilitamise Mõju: lõuna kott on valmistatud tõhus isolatsioonimaterjalid sees, mis suudab säilitada temperatuuri toitu, hoida seda külmkapis pidevalt kuumal suvel, ja hoida seda sooja külmad talved.Kas teil on vaja jahutada või soojendada toitu, see võib vastata teie vajadustele.

5. Multi funktsionaalne kasutamine: See lõunasöök kott on mitte ainult sobib üliõpilastele ja ameti töötajate, vaid ka piknikul, reisi -, ja väljas tegevust.See on ka veekindel funktsiooni, mis võib kaitsta oma toitu juhusliku pritsiva ja vihmavee kastmist.

Tähelepanu:

1. Tänu käsitsi mõõtmine, palun lubage erinevus 1-3cm.Täname oma arusaamist!

2. Tingitud erinevusi erinevate monitorid, pange tähele, et pilte ei pruugi kajastada tegelikku värvi projekti.

Pakett sisaldab:

1 * Lõunasöök kott