Metallist APP Serveri Anal Plug Vibraator Traadita Bluetooth-Kontrolli Butt Plug Massager Anal Täiskasvanute Koolitaja 18 Sugu Mänguasjad, Naiste, Meeste

• Ilu & Tervis
  • Kategooria : Ilu & Tervis

Märkus:palun ärge lülitage kui laadimine,ohutuse vibraator ei saa sisse, kui see on laadimise.

nr app juhtimisrežiim:

vajutage ja hoidke all toitenuppu ja hoidke 3-5 sekundit, et lülitada, siis lühikese vajuta power nuppu, et suurendada vibratsiooni režiimi.

Appi Ühendus Juhend:

Palun pidage Bluetoothi oma telefoni

1 .Skaneerimise Armastus Abikaasa App QR ja alla laadida App ( Või otsi "Armastus Abikaasa" APP store ) .Kliki "Uus kasutaja" registreerida ja pidage meeles oma konto .

2 .Klõpsake nuppu " + " App skaneerida AP36QR või lisada toodet 9878 ühendada vibraator App.

3 .Vajutage ja hoidke all power nuppu vibraator 3-5 sekundi sisse.

4 .Telefoni abil kontrollida vibraator.

Partneri kontroll:

5.Küsige oma partneri laadida "Armastus Abikaasa "ja registreerida.

6.Klõpsake minu seade,vali viimane režiim:Interaktiivne režiim,lisada ja otsida oma partnter nagu sõber,siis palu teda seda vastu võtma.

7.Klõpsake minu seade,valida Interaktiivne režiim,kutsu oma partner, et kontrollida teenuse.

• Brändi Nimi HSBEAU
  • Funktsioon 5 Sugu Mänguasjad Eesnäärme Massager