Siseruumides Fitness Ukse Raam Multi-funktsionaalne Tõmba Riba Seina Püsti Baar Horisontaalne Riba Fitness Seadmed Keha Hoone

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Ukseava Pull-Up Bar Mitmeotstarbeline Kasutada Kodus Jõusaal Fitness Treening Koolitus

Toote Eripära:

Kaal: 4 kg

Värv: Must

Max Kasutaja Kaal: 265lbs (120kg)

Materjal: Teras toru + vaht + plastik

Mõõdud: 105 * 45 * 25cm / 41.3 * 17.7 * 9.8 aastal

Omadused:

-Kõrge elastne vaht, higi imav, mugav.

-Multi-grip tõmba riba annab teile piiramatu grip valikuid teha, pull-ups ja lõug-ups, mis võimaldab teil töötada rohkem lihasgruppe kui standardse tõmba riba.

-Teil ei ole vaja kanda kindaid, et säilitada oma haaret.Ideaalne rihma jõusaal rõngad, resistentsus rihmad, ja vedrustus on paigaldatud tugevus koolitajad.

-Mitmekülgsus: Piiramatu grip valik lai ja kitsas pull-ups, lõug ups või neutraalne hoie harjutusi.Painutatud otsad ekstra lai haare pull-ups.

-Konstruktsioon: Heavy duty ehitus on ideaalne garaaž ja pro spordisaalid.

Komplekti Kuulub:

1 x Pull Up Bar

1.Palun lubage 1-3cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Palun veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

2.Värvid võivad olla erinevad, sest erinevus ekraan, palun mõista.

akna.adminAccountId=221788249;

• toote numbri YA0325