Sokid Naiste Sügis Lihtne Tahked Värvi Lokkis Puuvillased Sokid Mood INS Trend Mitmekülgne Laotud Sokid Keskmise Toru Sokid 1B107

• Aluspesu
  • Kategooria : Aluspesu

Suurus:EL:35-42,USA:5-8.5

Toote nimetus:Sokid, Naiste Sügis Lihtne Tahked Värvi Lokkis Puuvillased Sokid Mood INS Trend Mitmekülgne Laotud Sokid

Mugavuse indeks:Mugav

Pehmendav indeks:Pehme

Eksklusiivne kohandamine:Saab

Suurus:EL:35-42,USA:5-8.5

Tootmisprotsess:Jacquard

Stiil:Vaba Aeg,Lepinguline,Liikumine

1.Tellimused töödeldud jooksul 1-5 päeva jooksul pärast makse on tehtud ja kontroll.

2.Hiina Post Tavaline Väike Pakett Plus on ilma rahvusvahelise tracking number, mis ei ole võimalik jälgida, kui saadetis lahkub Hiina.

3.Kiiremini ja Turvalisem, kohaletoimetamine, soovitame vali saatmise kaudu, Hiina Posti Tähitud lennuposti, ePacket või Tapamuusikakool.ee Standard Shipping

4.Me korraldame shipping vastavalt aadressile, mille ostja annab, nii et palun kinnitage ja kontrollige aadressi üksikasjad olete täis Tapamuusikakool.ee.

5.Kui te ei saa oma punkti 60 päeva jooksul, võtke palun meiega ühendust.Me kontrollime seda sinu jaoks.

1.Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline.

2.Palun jäta Positiivset Tagasisidet ja 5 Tähte,kui sa oled rahul esemed.Me hindame seda, kui sa saad postitada pilte esemed.

3.Kui teil on küsimusi toodete või meie teenuste kohta, võtke meiega palun ühendust enne lahkumist negatiivne tagasiside.Teeme oma parima, et.

lahendada küsimusi ja pakkuda teile parim klienditeenindus.

1.Palun võtke meiega ühendust, enne kui tagastate toote, mis on defektne või vale.

2.Palun hoia tagasi toote kasutamata seisukord & hoida originaal pakendi, kaasa karp ja sildid.

3.Palun tagastama defektse või vale punkt 7 päeva jooksul pärast taotluse saamist.

4.Me ei luba toetusi või vahetust, kuna meelemuutus & laevandus tasu on tagastamatu.

• Mudeli Number 1B107
  • Taotlus vaba aeg, ÄRI, õpilane, kingitus sõbranna