Filmi Jurassic Park Telefoni Puhul Samsungi Lisa 20 10 J6 Ultra Pro 8 9 10 Pluss M 30 11 M 52 40 51 80 4G J7 J8 Coque

• Mobiiltelefonide Tarvikud
  • Kategooria : Mobiiltelefonide Tarvikud

vaata siit

On soovitatav, et te valida Tapamuusikakool.ee Saver Shipping

Või Tapamuusikakool.ee standard tarne, mis on mugavaim, et kontrollida logistika teavet parem, teil on vaja lisada vaid veidi laevandus tasu

Meie pood on täielik valik mudeleid, kui sa ei leia mudel, teil on vaja, võtke palun ühendust online klienditeenindus.

1. Värvitoon võib olla veidi erinev sellest, mis sa näed veebilehel.Seda seetõttu, et eri ekraanidel kuvada erinevalt, ja ma arvan, et paljud teist teavad seda.

2. Uus toode on mõned lõhn, mõned inimesed võivad leida see ebameeldiv, ja lõhn kaob pärast nädal või kaks.

3. Materjal toode on soft TPU silikoon.Tint on imporditud lõuna-Koreas.Valime kõik kvaliteetse eco-sõbralik materjalid.

Umbes funktsioon

1.100% brand new -, peen välimus ja mugav käsi tunne.

Ultra-õhuke, väike, stiilne ja armas.

2. Iga auk on ideaalselt sobitatud (kõrvaklappide, MIKROFONI, helitugevuse, jne.), lihtne lahti võtta ja kokku panna.

3. Kõrge kvaliteediga pehme TPU juhul on valmistatud kõrge-kvaliteet painduv silikoon.

MÄRKUS: augud puhul varieerub partiide ja trükkimine trükkimine.Kui te meeles, palun konsulteerige enne ostu!

kohta tagasisidet

1. Kui olete rahul meie toodete ja teenuste kohta, palun võtta paar minutit, et kirjutada meile 5-tärni kiidan, tänan teid eelnevalt teie toetust.

2. Palun võtke meiega ühendust enne lahkumist negatiivset tagasisidet või avatud vaidlus.Meil on väga valmis ja teeme oma parima, et aidata teil mingeid probleeme, meil on tõsine müüjad, palun usaldage meid.

• Stiil flirtiv
  • Omadused Anti-Fingerprint, Tolmukindel, kerge
  • Brändi Nimi MINISO
  • Ühilduva Brändi Samsung