12tk Vikerkaar Paberi-Pliiatsi Komplekt Laste Kirjalikult Maali HB Professionaalse Kunsti Eskiis Koomiline Pen Õpilane Kooli kontoritarbed

• Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Toote Kirjeldus:

1. Toote nimetus: 12 tk/pakk vikerkaar pliiats koolitarbed

2. Toote suurus: 12 tk/pakk.Suurus kast on umbes 18x6x2cm/7.09x2.36x0.79 cm.

3. Toote stiilis: pliiats

4. Materjal: paber

Toote omadused:

1. Vikerkaar paber pliiatsid tulevad pakis 12. Selle täitmine on kõik must, mis annab lastele meeldiv joonistamise ja kirjutamise kogemus.

2. Need vikerkaar pliiatsid on valmistatud ümbertöödeldud paberist vikerkaare kuju.Ta kirjutab ladusalt, ei ole lihtne murda, ja sobib pikaajaliste uuringu-ja värvimistööd.

3. Pliiatsi keha vikerkaar pliiats on ilus ja moodne välimus, mis vastab esteetiline laste vajadusi ning suurendab nende huvi ja motivatsiooni õppimiseks.

4. Vikerkaar paber pliiatsid on suur kirjutamise ja joonistamise, sobib kooli, kodu ja maali klassid.Mitte ainult võib see rahuldada õpilaste igapäevane kirjutamine vajadustele, kuid seda saab ka ergutada oma loovust ja kujutlusvõimet.

Tähelepanu:

1.Nagu me kõik teame, eri arvutites näidata eri värvi, ja tegelik värvitoon võib olla veidi erinev järgmine pilt.

2.Tänu käsitsi mõõtmine, suurus võib olla viga, mitu sentimeetrit

Saadetis sisaldab:

1 komplekt pliiatsid

Tänan tähelepanu eest, kui te soovite osta rohkem kui meil, mis on loetletud, siis palun võtke meiega ühendust.Kui teil on vaja rohkem see kirje ,võite meiega ühendust võtta.me anname teile meie parim hind.Jäta oma sõnum!

• Pakend Komplekt
  • Korpuse Materjal Puit