Ujumislestad, Ujuvad Uimede Mugav Ujuda Lestad Täiskasvanutele Lühike Kummist Lestad Ujuda

• Veesport
  • Kategooria : Veesport

Kirjeldus

See on paari ujumiseks uimed.See on valmistatud kõrge kvaliteediga kummist materjali ning seda võib kasutada pikka aega.On lihtne kanda, ei ole lihtne kukkuda.Ergonoomiline disain võib oma jalad ka ujumise ajal.Spetsiaalselt mõeldud täiskasvanutele, sobib meestele ja.

Omadused

NAUTIGE: Lühike ja paindlik uimed labad, mis pakub sulle .Nii, et teil on võimas ja kiire kogemus undewater.|USALDUSVÄÄRNE MATERIL: Ujumise Uimed on valmistatud kummist.Oma anti - deformatsioon, kerge, korrosioonikindel ja vastupidavus.Vastupidav ja säilitab paindlikkuse.Nii et see saab täielikult saavutada mugavuse tase paljajalu kanda ja ei pea muretsema hõõrudes jalad.Non - slip shadow disain põhjas, ohutu kasutada.|Suurepärane KINGITUS: see kuum suvi, paar ujumislestad algajatele, ujujad, ja snorkelers peab olema super sobiv kingitus.Nad on õnnelikud, et saavad sellise läbimõeldud kingitus.|MÄRKUS: suurus kleepimiseks või trükitud kinga või ainus on Hiina suurus, palun vaadake mõõdud vastava riigi ja sentimeetrit kirjeldus või pilt.|MEIE TEENUS: Kui teil on küsimusi või ei ole rahul meie tooted, vastake võtke meiega ühendust.Me sincerelly usun, et me oleme tuua kliendid kõige enam rahul ostu kogemus.

- Värv: Nagu näha

- Materjal: Kummi.

- Suurus 40 - 44: Umbes 11. 79X6. 48X1. 77inch/ 30. 00X16. 50X4. 50cm

- Lühike ja paindlik fins, pakub suurepärased.Nii, et teil on kiire ja kogemusi undewater.

- See kuum suvi, paar ujumislestad algajatele, ujujad, ja snorkelers peab olema super sobiv kingitus.Nad on õnnelikud, et saavad sellise läbimõeldud kingitus.

- Ujumise Uimed on valmistatud kummist.See " anti - deformatsioon, kerge, vastupidav ja vastupidavus.

• feature11 sukeldumine uimed
  • Feature1 täiskasvanud ujumislestad