Pöörlev Ehted Kasti Pöörlev Meik Korraldaja Pöörleva Ladustamise Kasti Üliõpilastele, Lastele Korraldada Kirjatarvete Pool Ringi

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

360-kraadi pöörlev disain on lihtne juurdepääs kõikidele oma kosmeetika-ja tarvikud.

suure võimsusega säilitada esemed nagu huulepulk, küünelakk, silmapliiats, ja rohkem.

3 astme poolringi sahtel korraldada kosmeetika kohaselt suurus ja tüüp.

mitmekülgne abimees saab kasutada ka kirjatarbeid ja väikesed elektroonilised seadmed.

ideaalne kasutamiseks kodus, puhkusel, kell fitness laagrites, või igapäevaseks kasutamiseks.

Toote Nimi: Pöörlev Ehted Box

Materjal: Plastik

Omadused: Pöörlevad, Multifunktsionaalne, Suure Võimsusega

Suurus Andmed:

L: 27cm/10.63", W: 19.5 cm/7.68", H: 15.5 cm/6.1" (Ligik.)

Märkused:

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Pakett Sisaldab:

1 x Pöörlev Ehted Box