60 Tk 24mm Plastikust raamatuköitmine Kettad, Discbound Laiendamine Kettad, Südame Rõngad Sideaine Seene Auk DIY Sülearvutid

• Haridus Ja Kontoritarbed
  • Kategooria : Haridus Ja Kontoritarbed

Erinevad värvid: saad 60 tükki siduv plaate 6 eri värve, 10 tükki, iga värv, erinevad värvid saab mitte ainult täita oma erinevaid vajadusi, vaid ka aidata teid vastavalt erinevad värvid dokumendi liigitus; samal ajal, värve võib ligi meelitada laste või õpilaste tähelepanu ja teha need õnnelik, et DIY oma projekte Vastupidav materjal: need discbound laiendamine plaadid on valmistatud kvaliteetsest plastikust, kerge, ohutu, mitte-mürgine ja ei ole lihtne murda, lihtne säilitada, kohaldatakse või teostamiseks for a business trip, pind on sile tagada, et leht ei jõua pööramisel Lihtne kohaldada: need mitmevärviline südame siduv kettad sobivad korraldada oma paberid, dokumendid, märkmik, lehed, maalid, hoida neid korraldada ja otsida rohkem puhas ja selge Laialdaselt taotluse: need plastikust raamatuköitmine plaate saab taotleda A7, A6, A5, A4 B7 paberid erinevates suurustes ja sobivad lahti-leht, memo esitamise, külalisteraamatu, suur kinnitamine päris dokumendi stack, indeks, õppekava kaardid, sülearvuti, dokumendid ja võtmed, need organiseeritud ja ole räpane, suur kontoris ja kodus Praktiline: plastikust siduv rõngad on võimalik korraldada paindlikult, lihtne ja mugav lisada, eemaldada ja asendada sülearvuti lehti, kahjustamata paber, väga sobilik õpilastele, kontoritöötajad, reisijad, disainer, jne.Omadused: See siduv rõngas, paber võib olla kombineeritud hakkab, sisemine leht saab keerata, ja võib olla suurenenud või vähenenud juures on.See on ka väga tihe ning ühingu kasutuses ja ei lange kergesti.See on hea valik igapäevaseks sülearvuti siduv.Kasutamine toode võib nõuda ka seene auk kompostrini, see võib punch paber-ja siis koo paberit need ringi.Kohandada või täiendada oma sülearvuti või planeerijad, kellel need kettad.Tehnilised andmed: Värv:Mitmevärviline Materjal:plastik Suurus:24mm Pakendi Sisu: 1 komplekt * õnnelik planeerija plaate Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.